Як встановити або видалити гру з Стіма

Завдання, як встановити гру в Стім не така вже тривіальна, який може здатися бувалому «установника» програм. Навіть незважаючи на те, що ми розпещені інсталяція по мережі — самі з збірками практично не возимося, з комп’ютера вже майже нічого і не ставимо.

Установка і видалення ігор

Як встановити або видалити гру в Steam.

Проте, знати навіть у нинішній ситуації дещо треба, тим більше, коли мова йде про софт в рамках даної ігрового майданчика.

Вихідна інформація — просто корисно знати перед установкою

Отже, ось основа, яка визначає весь характер установки додатків в вибраному середовищі:

 • Всі встановлені програми в середовищі Стим знаходяться за адресою: Program Files (x86) / Steam / steamapps / common. Саме цим шляхом відбувається звернення після натискання користувачем на кнопку «Встановити» за інформацією, чи дійсно програмі потрібна інсталяція. Якщо відповідь позитивна, то йде перевірка на повноту всього вмісту. Якщо і в цьому випадку все в порядку, починається автоматичне повна установка. Папка з встановленими іграми
 • Всі програми, які знаходяться в процесі завантаження, поміщаються в директорію Program Files (x86) / Steam / steamapps / downloading. Звертаємо увагу на невеликий нюанс — не поспішайте працювати з папкою закачувань. Установка програм засобами самого середовища — досить довгий справу. В першу чергу, багато часу витрачається саме на завантаження. Тому не поспішайте самостійно назавжди видаляти інформацію з директорії downloading — ви можете видалити інформацію, яка знаходиться в процесі закачування. Це особливо актуально, якщо ви використовуєте відкладений спосіб закачування після того як переривали його.

Встановлюємо додаток в Стим

Щоб повністю встановити софт самим середовищем може знадобитися досить багато часу. Та й був він попередньо скачаний зовсім на іншому комп’ютері. Ось коли допоможуть дії вручну. Для цього:

 1. Переходимо по шляху, куди встановлюються гри steam — Program Files (x86) / Steam / steamapps / common.
 2. Тут створюємо іншу, за назвою самої програми (це не обов’язково, але логічно і давно прийнято, щоб потім просто не заплутатися, тому радимо від цього правила не відступати).
 3. Тепер входимо в Steam.
 4. Вибираємо додається додаток.
 5. Натискаємо на кнопку «Встановити».
 6. Середа перевіряє інформацію на повноту, але зараз, коли практично все завантажено, все проходить досить швидко.
 7. Програма ставиться і можна приступати.

ВАЖЛИВО. Звертаємо увагу на строгий порядок дій — як додаток встановлює необхідне. Чи не спочатку поставили, а потім переписали файли, а навпаки, спочатку переписали файли і тільки потім вони пішли в роботу, щоб дати перевірити оточенню, що вже все є. Інакше, все, що знаходиться в Steamapps, буде вважатися, як віддалене назавжди.

Тепер видаляємо додаток

Видаляється гейм з гвинта назавжди з кількох причин:

 • По-перше, набридла, а місця на компі і так не вистачає;
 • По-друге, дійсно, місця вже немає і доводиться чимось жертвувати;
 • Ну і, по-третє, програми вимагає перевстановлення, а видалення з подальшою установкою заново — кращий спосіб.

Вирішення питання, як видалити гру з steam, відбувається наступним чином.

 1. Заходимо на майданчик.
 2. Правою кнопкою мишки на зображенні вибираємо контекстне меню видаляється гейми.видалення
 3. У віконці вибираємо «Do you want to delete the Game».
 4. Чекаємо до появи повідомлення «Game is deleted».

Звертаємо увагу на цікавий момент. Те, що ви тільки що стерли, насправді на гвинті, в папці, залишається — просто так для себе середовище переймається тим, як видалити гру з стим — вона видаляє доступ і роботу з геймом своїми ресурсами, інформація ж на диску не зачіпається.

Це дозволяє зробити своєрідний відкат видалення — відновити все, що було зіпсовано. Для цього заходимо в Бібліотеку ігр середовища. Знаходимо віддалене додаток і викликаємо його контекстне меню. У вікні меню вибираємо «Встановити гру». Будьте готові, що на це може знадобитися багато часу, все залежить від розміру самого софта.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector