Як включити UWP Провідник в Windows 10

windows-10-file-explorer-icon.jpg

У Windows 10 Creators Update з’явився новий провідник, стилізований під зовнішній вигляд Windows 10 (Modern UI), проте запускався він не у всіх, та й працював часто некоректно. В Fall Creators Update Microsoft покращила його, і тепер він цілком підходить для використання на сенсорних пристроях, так як має великі кнопки і підтримує жести.

Для того, щоб його включити, натисніть на робочому столі правою кнопкою миші> Створити> Ярлик, в вікні в розташуванні файлу введіть цей текст:

explorer.exe shell: AppsFolder \ c5e2524a-ea46-4f67-841f-6a9465d9d515_cw5n1h2txyewy! App

Снімок.PNG

Після цього натисніть «Далі», введіть будь-який зручний вам ім’я, і ​​на робочому столі з’явиться ярлик нового провідника. Виглядає він схоже з файловим менеджером в Windows Phone, функціонал також майже не відрізняється:

Снімок.PNG

Є можливість копіювати, видаляти, переміщати і перейменовувати файли, працює пошук, можна створювати нові папки — в загальному, базовий функціонал присутній. Ніякі розширення конекстного меню, зрозуміло, не працюють — можливо, це додадуть в майбутньому.

У загальному і цілому — це хороший простий файловий менеджер, але поки він офіційно не був представлений, так що використовуйте його на свій страх і ризик.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector