Як включити автономного захисника Windows 10

ob_37a567_windows-defender-w10-2.jpeg

У Windows вже дуже давно вбудований антивірус, який називається Захисник Windows, і у нього є одна зручна особливість — можна запустити автономне сканування системи, яке потрібно, якщо система працює не так, як треба, але при цьому сканування при запущеній системі нічого не дає. Зрозуміло, ви скажете, що в інтернеті повно портативних версій різних антивірусів, які можна запустити з флешки, і вони проведуть таке ж сканування. Однак тут проблема в тому, що далеко не завжди є можливість підготувати флешку з антивірусом, а вбудований Захисник є завжди, і його автономне сканування зазвичай видаляє віруси, які неможливо відстежити при запущеній системі.

У Windows 10 Creators Update Microsoft переписала свій антивірус, і тепер він запускається по-іншому. Варіанта тут два — або знайти його значок в панелі завдань, або, якщо ви його відключили, перейти по шляху Параметри> Оновлення та безпека> Захисник Windows> Відкрити Центр безпеки Захисника Windows:

Снімок.PNG

У вікні, потрібно натиснути на захист від вірусів і загроз> раширение перевірка> Перевірка автономного Захисника Windows> Виконати сканування зараз:

Снімок.PNG

Тепер просто натисніть на кнопку «Перевірка» (лише збережете перед цим всі свої дані), ПК перезавантажиться, пройде сканування, і при наступному запуску звіт про сканування буде в повідомленні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector