Як вирішити проблему з введенням індексу в Android Pay

У платіжному сервісі Google Play присутній специфічний для Росії баг з поштовими індексами. Він добре знайомий деяким користувачам інших сервісів Google, в тому числі AdSense.

Справа в тому, що хоча Google і знає індекси поштових відділень у всіх населених пунктах Росії, але не до кінця розуміє такий термін, як «місто федерального значення» і вимагає вказати область, до якої він належить. У жителів Москви і Санкт-Петербурга при спробі введення індексу свого поштового відділення з’являється повідомлення про помилку. Скріншоти в Android Pay робити не можна, тому не дивуйтеся, що стаття проілюстрована фотографіями.

Територіально місто федерального значення знаходиться всередині області, але у нього особливий пул індексів. При цьому область має в додатку більший пріоритет — саме це і призводить до помилки. З якоїсь причини Google не вирішує цю проблему вже кілька років, однак існує два способи обійти її.

Перший спосіб: потрібно вказати в графі «Місто» назву свого міста, потім ще раз вибрати його в якості області і ввести реальний індекс.

Другий спосіб: потрібно вказати в якості міста Москви або Санкт-Петербург, вибрати Московську або Ленінградську область і написати індекс будь-якого обласного міста. Наприклад, для Москви підійде поштове відділення 140500 в Луховицах, а для Санкт-Петербурга — 187111 в Кирішах. Вказівка ​​індексу — проста формальність і навіть якщо Google вирішить відправити вам паперовий лист, воно все одно дійде до вашого справжнього адреси, просто його переадресовують з обласного поштового відділення в те, що знаходиться поруч з вашим будинком.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector