Як виправити помилку Skype 1601

В даний час практично кожен житель на планеті орієнтований на активне спілкування в соціальних мережах або за допомогою такого програмного забезпечення, як Skype. Саме він дозволяє не тільки спілкуватися зі своїм співрозмовником, а й бачити його, незважаючи на величезну відстань, яка розділяє двох людей.

Skype логотип

Skype — одне з найпопулярніших засобів зв’язку в наш час

Популярність Skype з кожним роком тільки зростає, розробники оновлюють його можливості, надаючи користувачам важливі оновлення. Безумовно, при появі повідомлення про вихід оновлень, більшість користувачів миттєво запускають цей процес, будучи впевненими в тому, що їх очікують нові цікаві можливості.

На жаль, в окремих випадках при установці нової версії ПЗ може статися несподіваний збій, що тягне за собою вкрай неприємні сюрпризи, оскільки всі подальші спроби запуску Skype будуть завершуватися невдачею і повідомленням про помилку 1 601 при установці Skype.

Як ідентифікувати помилку

У зв’язку з тим, що на комп’ютері можуть виникати всілякі помилки, користувачеві корисно навчитися їх відрізняти, а також згодом дуже швидко знаходити і усувати причини, які їх спровокували.

Ознаки та причини помилки тисячі шістсот одна

Якщо при черговій спробі запуску Skype його активне вікно відразу ж закривається, це вказує на серйозний програмний збій, який тягне за собою помилка 1601. В принципі тут же на екрані з’являється вікно з повідомленням про те, що Скайп не може бути запущений через помилку 1601, що підтверджує припущення користувача.

Помилка 1601 в Skype

Крім цього, помилка тисячі шістсот одна може проявлятися трохи інакше. Вона може значно уповільнювати роботу Windows. Також дуже повільно відгукуються і мишка, і клавіатура. В цілому, комп’ютер супроводжують часті короткочасні зависання без видимих ​​на те причин.

При появі повідомлення про цю критичну помилку комп’ютер може раптово припинити роботу або самостійно перезавантажитися.

Причин такого «неконтрольованого» дії ПК може бути кілька. Щоб правильно встановити її, важливо уважно відстежити, на якому етапі виникає помилка, які програми в цей момент запущені, чи працює в цей момент Скайп або він тільки запускається.

Найчастіше такі неприємні сюрпризи провокуються неповної установкою Skype. В окремих випадках користувачі скачують завантажувальний файл, який спочатку є пошкодженим, відповідно, він не може коректно встановити Скайп, тим самим провокуючи збій при установці.

На жаль, причиною виникнення помилки, код якої 1601, може бути також шкідлива програма, яка пошкоджує системні файли або втручається в програмні файли Skype.

У рідкісних випадках в такій же ролі може виступати інша програма, яка помилково видаляє файли, в яких потребує Скайп при запуску.

Усунення виникла помилки

Встановивши справжню причину, яка провокує виникнення програмного збою, користувачеві буде набагато простіше її усувати. Досвідчені користувачі діляться корисними практичними рекомендаціями, як вирішити проблему в Скайпі, викликану помилкою +1601.

Варіантів вирішення проблеми існує кілька, тому корисно почати з самого простого і менш витратного за часом і зусиллям, а вже потім при необхідності переходити до застосування таких варіантів, якщо попередній виявився безрезультатним.

Відновлення записів в реєстрі

Навіть незначна помилка в реєстрі може спровокувати серйозний системний або програмний збій, тому важливо вчасно відкоригувати і відновити правильні записи в реєстрі.

Однак слід пам’ятати, що редагування реєстру вручну тими, хто в цьому нічого не розуміє або має мінімальний практичний досвід, неприпустимо, оскільки таке «редагування» може повністю зруйнувати систему, і ОС при наступному запуску просто не завантажиться.

У зв’язку з таким величезним ризиком недосвідченим користувачам краще скористатися можливостями спеціальних програм, орієнтованих на сканування системи, пошук і автоматичне усунення виявлених помилок.

Windows не завантажується

Не варто самостійно редагувати реєстр, якщо ви не розумієте, що ви робите

Перед початком кожного сканування системи, програма автоматично створює резервну копію, щоб згодом мати можливість повернути її початковий стан, якщо процес редагування виявиться не зовсім вдалим.

При успішному редагуванні реєстру користувачеві не тільки вдається запустити Skype, минаючи набридлий збій, що виникла через помилку, код якої 1601, але і значно підвищити продуктивність системи, її швидкодія.

очищення системи

У зв’язку з тим, що в даний час комп’ютерна техніка використовується досить активно, а користувачі щодня відвідують достатню кількість інтернет-ресурсів, в тимчасових теках накопичується занадто багато абсолютно непотрібних файлів. Саме вони негативно впливають на швидкодію системи. Також вони можуть спровокувати системний збій, код якого 1601, через якого Скайп не починається.

Цей же збій може бути спровокований конфліктом окремих тимчасових файлів або надмірним завантаженням жорсткого диска, на якому практично не залишається вільного місця.

Очищення диска від тимчасових файлів видаляє все непотрібне, тим самим сприяючи збільшенню швидкодії ОС, а також у зв’язку з видаленням конфліктуючих файлів усувається і помилка, що перешкоджала запуску Скайп.

Знову-таки очистити систему від тимчасових файлів можна вручну, але такий спосіб рекомендується проводити тільки досвідченим користувачам. Тим, хто не має достатніх знань і навичок, рекомендується скористатися спеціальними програмами, які автоматично чистять систему, успішно видаляючи всі тимчасові файли.

Пошук шкідливого ПО

У зв’язку з тим, що однією з причин, по якій може не запускатися Скайп, є шкідливе програмне забезпечення, досвідчені користувачі настійно рекомендують провести повне сканування комп’ютера, особливо якщо на ПК раніше абсолютно не була встановлена ​​антивірусна програма.

Якщо ж антивірусне ПЗ було встановлено, попередньо слід оновити її антивірусні бази, тільки після цього здійснити сканування. Досвідчені користувачі рекомендують проводити сканування, спрямоване на пошук шкідливого ПО при наявності явних ознак його присутності, не однієї антивірусною програмою, а кількома. Тим більше що існує можливість сканування системи антивірусною програмою в режимі онлайн без скачування і не інсталюючи ПО на комп’ютер.

Якщо антивірусна програма виявляє шкідливе ПО, слід виконувати ті рекомендації, які пропонуються антивірусником. Після видалення вірусів проблема з установкою і запуском Skype може бути вирішена.

З плином часу з’являються найважливіші оновлення драйверів для всіх складових ПК. Досвідчені користувачі рекомендують своєчасно встановлювати такі оновлення, оскільки при активному використанні ПК драйвера також мають властивості пошкоджуватися, в окремих випадках вони просто застарівають.

Застарілі драйвера дають про себе знати, оскільки навіть недосвідчений користувач помічає, що відеокарта при незначному навантаженні починає «моргати», аудіокарта нездатна нормально спрацювати, тому відтворення звуку супроводжується перешкодами. Все це вказує на те, що складові ПК потребують оновлення драйверів.

На щастя, програмісти полегшили виконання і цього завдання. В інтернеті досить просто знайти спеціальні програми, які самостійно сканують ПК, визначають встановлені комплектуючі, визначають версію драйверів, після чого здійснюють пошук.

Після успішного знаходження драйверів нових версій процес оновлення також здійснюється автоматично. Користувач може виявити, що після оновлення драйверів Скайп успішно запускається і не супроводжується більше ніякої помилкою.

Програма для оновлення драйверів

Оновити всі драйвера можна за допомогою спеціальних програм, які зроблять це швидко і без клопоту

Також корисно здійснювати оновлення і самої операційної системи. На жаль, якщо користувач встановив піратський Windows, оновити систему не вдасться.

Щоб запустити процес оновлення Windows, необхідно послідовно перейти «Пуск», далі «Панель управління», а потім вибрати пункт «Центр оновлення Windows». Якщо там будуть знаходитися доступні оновлення, користувач повинен погодитися з пропозицією їх встановити.

Іноді корисно вдатися до відновлення системи, якщо користувач впевнений в тому, що збій спровокували зміни, які були здійснені після виконання деяких дій. Відновлення системи також здійснюється автоматично. Щоб запустити процес, користувач повинен перейти в «Пуск», далі клікнути по «Усі програми», вибрати «Стандартні», далі «Службові», а вже там вибрати пункт «Відновлення системи». У діалоговому вікні буде запропоновано вибрати бажану точку відновлення. Вибирають ту точку, коли користувач при роботі на ПК не відчувається ніяких проблем, а Скайп працював бездоганно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector