Як виправити помилку «Не вдалося знайти необхідний драйвер носія»

Ця помилка виникає при спробі встановити Windows на ПК з диска або флешки. Як правило, до неї йде пояснення — досить туманне, в якому зазначено, що причина може бути як в знімному носії, так і в жорсткому диску комп’ютера. Насправді останнім невірно — справа саме в носії, або записаної на ньому інформацією.

Як виправити помилку «Не вдалося знайти необхідний драйвер носія»

Виправлення помилки «Не знайдений необхідний драйвер носія».

Причини виникнення проблеми

Причин появи помилки «не найден необхідний драйвер» не так вже й багато, і всі вони пов’язані з носієм:

 1. Програма інсталяції системи не підтримує USB0, а флешка вставлена ​​саме в такий роз’єм.
 2. Неправильно записаний дистрибутив: стався збій під час копіювання, невірно відформатований диск / флешка, ви користувалися сумнівною програмою для запису.
 3. Ви завантажили / створили пошкоджений образ ОС.
 4. Зіпсований дисковод, який погано читає деякі види дисків.

В останньому випадку рішення дуже просте — можна переписати образ на флешку і спробувати завантажити з неї. На інших пунктах ми зупинимося докладніше.

Не вдалося знайти необхідний драйвер носія

Чи не підтримується стандарт USB 3.0

Або флешка, або нова система не підтримують USB 3.0, чому чи не знаходиться необхідний драйвер носія, до якого ОС звертається при установці. Шляхів вирішення проблеми декілька:

 1. Вставити флешку в інший роз’єм — USB0. Модифікації 3.0 і 2.0 мають візуальне відмінність: якщо поглянути вглиб першої, то там буде невелика синя вставочка, а в другій — чорна або біла.
 2. Перезаписати образ на носій, який працює зі стандартом 2.0.
 3. Можна також на додаток до образу системи скачати драйвери для 3.0, розпакувати їх з виконуваного файлу, а потім при інсталяції вказати шлях до них.
 4. Вставити драйвери 3.0 безпосередньо в файл образу системи. Це підходить для людей, що володіють відповідними знаннями.

Стандарт USB 3.0

Системні збої під час запису системи

Можна сказати, що це найбільш поширена причина неполадок. Будь етап створення завантажувальної флешки або дисків з Windows 7,8 10 супроводжується ризиком втрати важливих елементів. Виною тому може стати:

 • скачаний образ системи, який не відповідає вимогам до установки, не має необхідних елементів;
 • технічні неполадки в процесі запису: перебій електрики, втрата з’єднання між флешкою ​​і ПК;
 • неправильна робота програми, через яку створюється завантажувальний носій;
 • стара флешка або диск, які довго лежали без діла, а потім були задіяні для запису — з часом вони погано розпізнаються системою.

ISO-образ, скачаний ні з офіційного сайту — це завжди лотерея: можливо, він буде включати в себе всю необхідну інформацію, а, може бути, і немає. Windows — платна система, все, що пропонується безкоштовно, оброблено хакерами і не має гарантій. Спробуйте завантажити образ з іншого джерела. Також деякі програми для запису завантажувальних накопичувачів виявляються неефективними: вони погано враховують специфіку операційної системи, і на виході виходить зовсім непридатний до використання дистрибутив. Перевірте цю гіпотезу — використовуйте інший додаток для запису і подивіться, чи виникає проблема з перебуванням драйвера. Відформатуйте накопичувач — можливо проблема криється в старій що зберігається на ньому.

Системні збої під час запису системи

несправне обладнання

Особливо часто таке відбувається з дисками: на них з’являються подряпини, сліди від рук, потертості. Самі дисководи теж ненадійні: з плином часу вони виходять з ладу і читають диски вибірково, ігноруючи деякі різновиди. Іноді псуються і флешки, якими довго не користувалися: їх з’єднання з ПК стає нестабільним, а це позначається на якості запису образу.

додаткова інформація

Зрідка, але буває, що в невдалої завантажувального запису винувато несправне ОЗУ. Спробуйте скористатися іншим ПК для цих цілей. А потім перевірте стан пристрою за допомогою спеціальної утиліти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector