Як виправити помилку 29 в iTunes

Користувачі смартфонів від компанії Apple часто працюють з багатофункціональною програмою iTunes, яка має безліч переваг і значно полегшує життя власникам «яблучних пристроїв». Айтюнс можна застосовувати не тільки в якості медіаплеєра або з метою синхронізації апарату з ПК, а й оновлювати, а також відновлювати прошивку iPhone, iPad і iPod в разі потреби. Незважаючи на істотну користь додатки від Apple, при роботі нерідко виникають помилки під різними кодами, при цьому до усунення збою продовжити їх дії неможливо. Зрозуміти, чим спровоковані неполадки, можна саме завдяки кодуванні, що оповідає про природу проблеми, що дозволяє звузити коло пошуку рішень. При відновленні або оновленні iPhone 4s часто виникає невідома помилка 29, яка найчастіше викликана апаратними несправностями, але іноді джерелом збою можуть послужити програмні неполадки.

Як виправити помилку 29 в iTunes

Способи усунення помилки 29 в iTunes.

Методи виправлення помилки 29

Оскільки причина, яка спровокувала появу повідомлення про помилку з кодом 29, стовідсотково невідома, доведеться випробувати декілька способів, які допоможуть усунути проблему. Часто навіть звичайна перезавантаження комп’ютера і Айфона виправляє ситуацію. Перш ніж вдаватися до серйозних заходів, почнемо з найпростіших дій.

Спосіб 1. Оновлення iTunes

Рекомендується перевірити, яка версія програми коштує на комп’ютері, і якщо є доступні оновлення, то слід встановити найсвіжіше з них. По завершенні процедури потрібно перезавантажити ПК і спробувати знову виконати відновлення iPhone 4s.

Спосіб 2. Заміна USB-кабелю

Якщо використовується неоригінальний, а тим більше пошкоджений кабель, його слід замінити оригінальним. На практиці навіть сертифіковані Apple USB-шнури можуть викликати проблеми при взаємодії пристроїв.

Оригінальний USB-кабель

Спосіб 3. Використання іншого USB-порту

Якщо кабель справний, можна спробувати підключитися до іншого порту USB, щоб виключити пошкодження використовуваного роз’єму. Підключення потрібно виконувати безпосередньо до комп’ютера, без використання додаткових пристроїв.

Спосіб 4. Оновлення ОС

Застаріла версія компонентів системи також може викликати програмний збій, тому якщо на комп’ютері відсутня автоматичне оновлення ОС, її потрібно оновити вручну, перейшовши до «Центру оновлення та безпеки».

Спосіб 5. Відключення антивіруса

Встановлені на комп’ютері антивіруси, брандмауери та інші захисники операційної системи можуть сприймати деякі процеси iTunes як шкідливі, блокуючи діяльність програми. Відключення антивірусного захисту на деякий час дозволить зрозуміти, чи так це, і якщо так, то є помилка 29 після деактивації більше не турбує, слід внести сервіс в список виключень. Також може знадобитися відключення параметра мережевого сканування, якщо ця функція активна.

Додати в виключення антивіруса

Спосіб 6. Використання іншого комп’ютера

Якщо проблема не усунулася, варто скористатися іншим ПК або ноутбуком з встановленою останньою версією Айтюнс. Можливо, справа в налаштуваннях чи інших проблемах комп’ютера. Якщо це не так і помилка 29 в iTunes з’явилася знову, тоді йдемо далі.

Спосіб 7. Повна зарядка акумулятора iPhone 4s

Помилка 29 в процесі відновлення четвертого айфона або інших версій може турбувати через низький рівень заряду АКБ. Слід повністю зарядити батарею, а потім спробувати знову виконати дії з оновлення або відновлення прошивки iOS.

Спосіб 8. Заміна батареї

Часто несправність АКБ забезпечує появу в iTunes помилки 29. Для iPhone рекомендується встановлювати оригінальний акумулятор. Найбільш поширена помилка 29 при відновленні пристроїв iPhone 4 і iPhone 4s. Оригінальні батареї для них мають такі заводські номери:

  • 616-0521, 616-0520, 616-0513 (iPhone 4);
  • 616-0579, 616-0580, 616-0581 (iPhone 4s).

Неоригінальні акумулятори можуть бути несумісними з елементами пристрою. Коли в цілому АКБ влаштовує і нормально себе проявляє, можна скористатися іншою виключно на момент виконання прошивки, після чого повернути стару батарею. Після закінчення процедури відновлення працездатності Айфона помилка 29 більше не буде турбувати.

Виконати заміну батареї

Спосіб 9. Відновлення АКБ

Для старих акумуляторів застосовується також метод калібрування, що дозволяє реанімувати АКБ. Контролер, що забезпечує заряд батареї з часом здає позиції, часто не справляючись зі своїм завданням, тоді недостатній заряд і тягне за собою наслідки у вигляді помилки 29. Щоб застосувати метод калібрування, необхідно виконати ряд простих дій:

  • повністю розрядити батарею пристрою;
  • iPhone поставити заряджатися від мережі, при досягненні 100% заряду потримати ще деякий час;
  • повторити повну розрядку, потім знову зарядити смартфон.

ПОРАДА. Виконавши процедуру, можна знову зайнятися відновленням прошивки пристрою, але якщо помилка виникає знову, доведеться вдатися до покупки нової АКБ.

Спосіб 9. Апаратне рішення

На жаль, не завжди помилка 29 в iTunes усувається простими методами. Якщо всі вищевикладені способи вирішення не привели вас до потрібного результату, саме час звернутися за допомогою до фахівців сервісного центру. Апаратні несправності можуть бути самими різними, тому потрібна діагностика. Може знадобитися як пайка елементів, так і заміна нижнього шлейфу, контролера харчування або батареї.

Не маючи необхідних навичок, краще не намагатися відремонтувати пристрій своїми силами, паяти деталі апарату і проводити інші операції із налагодження роботи. Економія коштів в цьому випадку недоречна, так як непрофесійні спроби усунути несправність можуть привести до ще більших неприємностей.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector