Як виправити помилку +1603 при установці Java

При установці Java, який використовується багатьма сайтами і, відповідно, затребуваний користувачем, може виникнути ряд проблем. Одна з них досить серйозна — помилка 1603: оновлення не завершено. Однак і її можна обійти.

Як виправити помилку +1603

При установці Java може виникати помилка 1603

причини появи

Про причини появи помилки 1603 ворожать навіть самі розробники. Проте є ряд закономірностей, при яких вона виникає:

  • переривання інтернет-з’єднання;
  • пошкоджена програма Джава на комп’ютері;
  • пошкоджений реєстр Java;
  • шкідливе або інше програмне забезпечення яке заважає завантаженні.

Повідомлення про помилку

способи вирішення

Виправити помилку 1603 можна різними способами. В остаточному підсумку той чи інший допоможе успішно встановити або оновити Джава.

перезавантаження

Проста перезавантаження може подіяти. Спочатку перезавантажте ПК. Якщо це не спрацювало, видаліть завантажувальний файл і скачайте новий з офіційного сайту Java. Потім перезавантажте і заново спробуйте встановити програму.

ПОРАДА. Звичайно, слід перевірити і підключення до інтернету. Адже помилка 1603 при установці Java виникає якраз через те, що оновлення не завершилося. Крім цього, з простих дій відразу ж варто виконати сканування всієї системи антивірусом. Цілком ймовірно, що шкідливі програми винні у збої установки.

відключення контенту

Наступним кроком буде відключення використання контенту Джава в браузері. Це одна з версій, чому під час установки вискакує Error 1603.

  1. Відкриваємо панель управління
  2. Відкриваємо пункт «Безпека».
  3. Знімаємо галочку з пункту, який відповідає за відображення контенту в браузерах.
  4. Перезавантажуємо комп’ютер.

Після виконання цих дій можна спробувати заново встановити Джава на комп’ютер.

Видалення попередніх версій

Помилка інсталяції або видалення з кодом 1603 також виникає з тієї причини, що в системі вже є попередні версії програми. Щоб виключити таку можливість, варто їх видалити. Деінсталяцію найкраще виконувати через Панель завдань. Підійдуть також спеціальні утиліти, на кшталт CCleaner. За допомогою її ж можна перевірити комп’ютер на наявність шкідливих програм, які теж можуть перешкоджати встановленню.

очищення CCleaner

Записи в реєстрі

Нарешті, помилка 1603 може бути викликана пошкодженими записами в реєстрі. Це найбільш серйозна проблема. Вирішити її пересічному користувачеві не завжди під силу. Якщо ви ніколи не працювали з реєстром, не варто тренуватися на виправленні неполадок з Java. В іншому випадку ви ризикуєте завдати шкоди всій операційній системі, ніж виправити одну маленьку помилку.

Якщо все ж зважилися приступити до редагування реєстру без допомоги фахівця, спочатку зробіть резервну копію Windows. Вносити будь-які зміни краще за допомогою спеціальних програм, наприклад WinThruster. Необхідно знайти записи, пов’язані з Java і відновити їх або видалити. Але перед цим зробіть і їх копії (повинні мати розширення .reg), щоб в разі чого повернути все назад.

WinThruster

Тут не наводяться такі радикальні методи вирішення проблеми, як перевстановлення Windows. Навряд чи кожен юзер буде заново встановлювати ОС, щоб виправити помилку 1603, пов’язану з однією лише роботою Java. Наведені способи в більшості випадків позбавляють користувача від неполадок і дають спокійно встановити Джава на ПК.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector