Як виправити помилки з запуском Microsoft Office Outlook

Іноді відбувається збій, і програма Outlook повільно завантажується і в результаті не запускається або раптово припиняє роботу. Цьому, звичайно, є причини, які ми розберемо нижче і постараємося усунути.

Як виправити помилки з запуском Microsoft Office Outlook

Усунення помилок з запуском Microsoft Office Outlook.

Помилки при відкритті

Некоректне завершення роботи

Коли ви намагаєтеся увійти в програму, але бачите вікно з повідомленням «Не вдається запустити додаток Microsoft Office Outlook», можливо, раніше процес закриття стався неправильно (наприклад, несподівано вимкнувся комп’ютер, коли поштовий клієнт був відкритий). Спробуйте зробити наступні кроки:

 • натисніть Ctrl + Alt + Delete, щоб викликати «Диспетчер завдань»;
 • клацніть по напису Outlook і виберіть «Зняти задачу»;
 • перезавантажте комп’ютер;
 • натисніть Win + R — з’явиться невелике вікно з порожнім рядком, в яке потрібно вбити фразу «Outlook / safe». Outlook / safe

Все це робиться для того, щоб програма запустилася в безпечному режимі. Тепер її можна закрити, як зазвичай, і знову відкрити звичним способом. Все повинно працювати нормально.

Пошкодження навігаційного файлу

Іноді пошкоджується навігаційний файл в «Майкрософт офіс», і не вдається відкрити Outlook. У попереджуючому повідомленні може фігурувати фраза: «недійсний xml-формат». Спробуйте наступне:

 1. Натисніть C: \ Користувачі \ ім’я користувача \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Outlook.
 2. Знайдіть там файл profilename.xml і видаліть його.

Пошкодження навігаційного файлу

ВАЖЛИВО. Повинні бути задані такі параметри папок, щоб бачити приховане вміст, інакше ви не знайдете його.

Помилки в процесі роботи

Припустимо, ви працювали з поштовим клієнтом, і раптово він завис, а незабаром з’явилося повідомлення, що процес зупинений, і програма буде закрита. Після повторного запуску все повторюється знову. Нижче викладено кілька способів усунення несправності.

відновлення файлів

 1. Увійдіть в «Панель управління» — «Установка і видалення програм» (в Windows 10 це набагато зручніше зробити через пошук, просто впишіть туди останню фразу). Установка і видалення програм
 2. Вам відкрився список, виберіть «Outlook 2010.» (або вашу версію, або весь пакет Microsoft, якщо ви встановлювали все разом) і клацніть по ньому. У новому інтерфейсі Windows безпосередньо під виділеним назвою з’являються кнопки «Видалити» і «Змінити», в класичному вони розташовуються у верхній частині списку.
 3. Клацніть «Змінити» — система автоматично виявить неполадки і усуне їх.
 4. Перезавантажте комп’ютер і перевірте, чи допоміг цей спосіб.

Помилка при отриманні кореспонденції

Часто збій робочого процесу відбувається при читанні отриманих листів. Спробуйте вчинити так:

 1. Закрийте програму.
 2. Зайдіть в системний диск С. Якщо у вас Outlook 2007, відкрийте папку «Program Files і знайдіть там файл Scanpst.exe. Іноді потрібний компонент відшукати неможливо — додаток Outlook 2013 і новітніх версій часто зберігається в розділ С: \ Користувач \ Ім’я користувача \ AppData \ Local \ Outlook.
 3. Як тільки знайдете вищезгаданий файл, запустіть його подвійним клацанням.
 4. Тут необхідно вибрати пошкоджений елемент і відновити його (якщо немає впевненості, в якому саме причина неполадки, перевірте кожен).
 5. Тепер запустіть систему і погляньте, чи зникла проблема.

Проблеми з обліковим записом

При запуску «Аутлук» завантаження профілю раптово обірвалася, і додаток закрилося? Ймовірно, джерело несправності пов’язаний з втратою даних облікового запису. Можна створити нову:

 1. Вбийте в пошуковий рядок Windows «Панель управління» і відкрийте «Облікові записи користувачів» — «Пошта» — «Додати».
 2. «Ім’я конфігурації» пишемо будь і тиснемо «Ок». Додавання облікового запису - пошта
 3. Заповніть форму: ім’я, прізвище (або псевдонім) і адреса вашої пошти разом з системним паролем.
 4. Підключіться до інтернету і натисніть «Перевірка облікового запису».

Наступного разу, коли відкриєте Outlook, увійдіть через новий профіль.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector