Як вимкнути звук попередження про низький заряд батареї та сповіщення на Android 9.0 Pie

Я не знаю про вас, але нічого не дратує більше, ніж коли мій телефон досягає 15%, і я не поруч із зарядним пристроєм. Не тільки тому, що я знаю, що мій телефон скоро помре, але поки я не потрапляю на зарядний пристрій, я повинен мати справу з дратівливим повідомленням про низький рівень заряду акумулятора і світлодіод. З Android 9.0 Pie, ми можемо нарешті втекти.

У Android 9.0 Pie, Google розширює сповіщення про канали вперше введений в Android 8.0 Oreo. Вони не лише переносять усі нові програми та оновлення, щоб направляти оголошення до Oreo, але й змушують наступні програми використовувати цю функцію, але розширюють канали оповіщення, щоб співпрацювати з попередньо встановленими програмами, такими як системний інтерфейс користувача, який керує сповіщеннями про низький статус акумулятор. Коротше кажучи, ви можете, нарешті, змінити спосіб відображення сповіщення про низький рівень заряду або навіть взагалі вимкнути його.

Варіант 1: Вимкніть попередження про низький заряд акумулятора

У вас є два варіанти для вирішення цих дратівливих сповіщень: «Батарея низька» на Android 9.0. Пиріг: Ви можете зробити їх менш інвазивними або взагалі відключити їх. Я буду обговорювати обидва методи, починаючи з інструкції відключення.

Відкрийте головне меню налаштувань і виберіть «Служби сповіщень. «Виберіть» переглянути всі програми X «(X буде числом програм, встановлених на вашому телефоні) і виберіть три вертикальні точки у верхньому правому куті. Виберіть «Показати систему», щоб відобразити системні програми у списку.

Після вибору знайдіть «Список користувальницького інтерфейсу системи» у списку та виберіть його, щоб відкрити сторінку «Інформація про програму». Виберіть «Повідомлення», щоб відобразити список усіх різних категорій повідомлень, створених програмою System UI.

Установіть прапорець біля пункту «Акумулятор» і просто натисніть, щоб вимкнути сповіщення. Виберіть стрілку назад у лівому верхньому куті, щоб зберегти свій вибір. Після цього у нижній частині цього меню з’явиться повідомлення «1 категорія була видалена», що означає, що ви вимкнули попередження про акумулятор.

Варіант 2. Змінення способу відображення сповіщення

Коли сповіщення про акумулятор вимкнено, вам більше не доведеться турбуватися про набридливе попередження, коли ви досягаєте 15%. Пам’ятайте, однак, що вимкнення цього сповіщення може бути гірше. Навіть якщо ви не турбуєтеся про попередження, на додаток до активної перевірки рівня заряду батареї, ви не будете знати, коли батарея розряджається.

Тим не менш, Android Pie пропонує більше, ніж просто можливість вимкнути. Можна також змінити попередження відповідно до ваших уподобань. На сторінці «Інформація про програму» для системного інтерфейсу виберіть «Акумулятор» замість прапорець. Виберіть «Поведінка», щоб відобразити кілька варіантів налаштування сповіщень.

Щоб вимкнути лише звук, але на екрані все ще є повідомлення про тривогу, виберіть «Показувати в беззвучному режимі». Однак, якщо ви не хочете, щоб на екрані з’являвся звук або сигнал, виберіть «Показувати спокійно і згорнути». За допомогою цієї опції сповіщення з’явиться в області сповіщень з будь-яким попередженням.

Нарешті, після вибору цього параметра ви можете вимкнути параметр «Не турбувати», щоб запобігти цьому втручанню в режим «Не турбувати».

Якщо ви вирішите вимкнути або відрегулювати попередження про низький заряд акумулятора, залежить від вас. Принаймні зараз у нас є можливість. Однак, якщо ви будете дотримуватися наших рекомендацій у нашій статті про погані звички батареї, не підштовхуйте телефон до такого низького рівня заряду!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector