Як відключити автоматичне повторне відкриття додатків після перезапуску Windows 10 Fall Creators Update

1_qNPagmToluMkm3bE6k3LLw.png

Після поновлення до Fall Creators Update деякі користувачі помітили, що додатки, які були відкриті до перезавантаження (або виключення), повторно відкриваються після подальшого завантаження, навіть якщо їх немає в автозавантаженні. Кому-то це зручно, комусь ні, але найголовніше — поки що налаштувань цього немає, і Microsoft запропонував два милиці тимчасових вирішення проблеми для тих, кого таке поводеніе системи не влаштовує.

Перше рішення проблеми банально — просто закривайте ті додатки, для яких ви не хочете, щоб вони відкривалися після перезапуску Windows. З урахуванням того, що таких програм може бути багато, це не всім зручно.

Друге рішення проблеми — вимикати і перезавантажувати комп’ютер «по-особливому» (ні, мова йде не про відключення Fast Boot — це, до речі, не допомагає). Для цього потрібно скористатися двома консольними командами: shutdown -t 0 -s для виключення ПК і shutdown -t 0 -r для перезавантаження. Для того, щоб не лізти кожен раз в командний рядок, можна створити ярлики для виключення і перезавантаження.

Для цього натискаємо правою кнопкою миші на робочому столі> Створити> Ярлик:

Снімок.PNG

У вікні вводимо потрібну команду вище і назва ярлика:
Снімок.PNG
Далі за бажанням можна змінити значок ярлика. Для цього натискаючи на нього правою кнопкою миші> Властивості> Змінити значок і вибираєте потрібний зі списку. Все, тепер можна користуватися таким ярликом як тимчасовим способом вимкнути або перезавантажити ПК, якщо вам не потрібно автовідкриття додатків. Швидше за все Microsoft в наступних оновленнях додасть можливість налаштовувати це через Параметри.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector