Як відкласти оновлення до Windows 10 Redstone 4

201510131000421499.jpg

Як завжди, кожну осінь і весну Microsoft випускає велике оновлення Windows 10, і цей рік — не виняток: на цю весну запланований реліз версії 1803 (Redstone 4). Однак, очевидно, не у всіх оновлення пройде гладко, тому якщо ви хочете уникнути несподіваних проблем — можна його відкласти.

І найпростіший спосіб це зробити — поставити своє з’єднання з інтернетом як лімітне. Однак варто враховувати, що в такому разі не будуть скачиваться абсолютно всі оновлення, а не тільки великий апдейт до 1803. Для цього треба зайти в Настройки> Мережа та інтернет> Ethernet (або Wi-Fi)> натисніть на назву своєї мережі і пересуньте повзунок « задати як лімітне підключення »:

Снімок.PNG

Ось і все, ви відстрочили оновлення до тих пір, поки не пересунеться повзунок назад. Зрозуміло, це потрібно зробити з усіма мережами, до яких підключається ваш пристрій. І особисто моя порада — не варто затягувати з оновленням, в ньому додали досить багато зручних функцій: наприклад, тимчасову шкалу ваших файлів і обмін даними з пристроями поблизу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector