Як віддалено грати у ваші улюблені ігри PS4 на будь-якому пристрої Android

Sony починає розігріватися до нинішньої тенденції підключених пристроїв, але, схоже, вони хочуть зберегти вас у своїй екосистемі, якщо це можливо. Наприклад, PlayStation 4 має функцію «Віддалене відтворення», яка дозволяє відтворювати попередньо придбані консольні ігри на смартфонах PS Vita і Xperia Sony, але ця функція не включає пристрої Android, окрім Sony.

Вони, нарешті, випустили офіційну версію програми віддаленого відтворення для iPhone, тому вона може з’явитися. Але якщо ви використовуєте телефон Android, єдиним офіційним варіантом є лише пристрої Xperia.

На щастя, творець Twisted89 взяв додаток Xperia Remote Play Android і позбувся серії контролів, які раніше обмежували його зручність використання. Вилучені обмеження включали перевірку ідентифікатора пристрою, обмеження кореня та обмеження Wi-Fi. Простіше кажучи, тепер ви можете використовувати додаток віддаленого відтворення Sony для відтворення ваших улюблених ігор PS4 практично на будь-якому пристрої Android — незалежно від того, чи є він укоріненим чи ні, незалежно від того, чи перебуваєте ви в локальній мережі Wi-Fi або тисяча миль на даних мобільного телефону.

потреби

  • Sony PlayStation 4 (консоль і ігри)
  • Пристрій Android із сендвічем морозива (4.0) або новіше
  • Невідомі джерела увімкнено

Крок 1. Увімкніть віддалену гру на PS4

Перш за все, потрібно включити одну опцію на вашому PS4. На головному екрані перейдіть до «Налаштування», потім прокрутіть вниз і виберіть запис «Налаштування віддаленого підключення».

З цього моменту переконайтеся, що позначено пункт «Увімкнути віддалене відтворення», і тоді все буде готово.

Крок 2: Встановіть додаток для віддаленого відтворення на вашому Android

Потім перейдіть до наступного посилання з вашого телефону або планшета Android, щоб завантажити копію модифікованої програми віддаленого відтворення. Може виникнути необхідність довго натиснути і вибрати «Завантажити посилання». Після завершення завантаження натисніть відповідне сповіщення, щоб запустити APK. На цьому етапі має з’явитися інтерфейс інсталятора Android, тому натисніть «Встановити» тут.

  • Посилання АПК: Портоване віддалене відтворення PS4

Крок 3: Увійдіть у свій обліковий запис PlayStation

Відразу після відкриття програми вперше функція віддаленого відтворення запросить вас зареєструвати контролер DualShock. Ця функція не працює в цій версії програми (про це пізніше), тому натисніть тут «Пропустити». Потім натисніть «Далі» у верхній частині екрана, а потім увійдіть у свій обліковий запис PlayStation.

Як тільки це закінчиться, програма повинна з’єднатися з PlayStation (поки вона знаходиться в тій же мережі Wi-Fi, що і ваш телефон), то вам слід автоматично перенаправлятися на інтерфейс гри. У портретному режимі ви побачите всі регулярні елементи керування PlayStation в нижній частині екрана, і ви зможете використовувати їх для навігації по інтерфейсу PS4 і відтворення ігор.

(1) Вертикальний інтерфейс (домашній екран PS4). (2) Ігровий процес з використанням віртуального джойстика.

Якщо перетворити пристрій у ландшафтний режим, ті ж елементи керування накладаються на повноекранний режим гри. Якщо ви не взаємодієте з екраном, ці елементи керування автоматично будуть приховані через кілька секунд, але їх можна відновити, натиснувши будь-де на екрані.

Повний режим пейзажу з віртуальними кнопками.

Крок 4: Об’єднайте контролер PS4 з пристроєм Android (додатково)

Оскільки офіційне рішення контролера DualShock не працює в цій версії програми, ви можете вручну створити пару між контролером. Щоб почати, натисніть і утримуйте кнопки «PS» та «Share» на контролері, а потім чекайте, поки підсвічування почне мигати.

Таким чином, переконайтеся, що Bluetooth увімкнено на пристрої Android, а потім перейдіть до меню налаштувань Bluetooth. Натисніть кнопку «Оновити» у верхній частині екрана для пошуку пристроїв поблизу, а потім виберіть опцію «Бездротовий контролер», коли вона з’явиться. Зачекайте, поки контролер з’явиться у списку «Парні пристрої», а потім ви зможете використовувати ігри віддаленого відтворення з драйвером DualShock.

Для отримання додаткової інформації про те, як налаштувати параметри гри на контролер Android PS4, ознайомтеся з докладним керівництвом Neil.

Крок 5. Змініть налаштування APN для відтворення на мобільних даних (необов’язково)

Ця версія віддаленої гри може використовуватися мобільними даними, щоб грати в ігри з будь-якої точки світу, але для цього потрібна певна конфігурація.

Щоб розпочати роботу, перейдіть до меню «Налаштування телефону або планшета», а потім знайдіть «Назви точок доступу» або «APN» і торкніться найкращого результату. Торкніться піктограми установок поруч із існуючим записом APN, а потім збережіть всю інформацію в цьому списку. Щоб зробити це простіше, можна зробити кілька знімків налаштувань APN.

Потім поверніться до меню Основні імена доступу, а потім натисніть кнопку «Додати». З цього моменту введіть всю інформацію з існуючого APN, за винятком двох полів — в категорії «Ім’я» введіть «PS4», а для «протоколу APN» виберіть IPv4, а не IPv6. Коли ви закінчите, поверніться на головний екран APN, потім виберіть профіль «PS4» і перезавантажте його.

На цьому етапі ви зможете грати в будь-які ігри PS4 за допомогою мобільних даних — навіть якщо ви знаходитесь за тисячі кілометрів від будинку та консолі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector