Як увімкнути темний режим в повідомленнях Android

Нещодавно програма Google News стала важливим режимом в екосистемі Android. Це пояснюється тим, що на даний момент це одна з небагатьох текстильних програм, які підтримують RCS Universal Profile для розмов у стилі iMessage. Більше того, Google надав йому дуже затребувану функцію: темний режим.

Оскільки багато телефонів використовують OLED-дисплеї, темний режим може заощадити час автономної роботи, оскільки ці екрани споживають менше енергії при відображенні темних кольорів, оскільки кожен піксель випромінює менше світла. Схоже, Google ніколи не дасть нам справжньої чорної теми, що охоплює всю систему. Однак краще всього додати цю функцію до окремих додатків, а завдяки її високому використанню, однією з найважливіших додатків, що мають цю функцію, є Повідомлення (колишні повідомлення Android).

Крок 1. Оновіть (або встановіть) повідомлення

Якщо ваш телефон не завантажено за допомогою програми «Новини Google», його потрібно встановити з магазину Play. Навіть якщо телефон містить повідомлення, переконайтеся, що він є найновішим. Додаток є безкоштовним і є одним з кращих додатків для текстових повідомлень, оскільки він є одним з небагатьох, що підтримує повідомлення RCS.

  • Посилання для відтворення магазину: Новини Android (безкоштовно)

Крок 2: Увімкніть темний режим

Тепер включити темний режим буде дуже просто. Відкрийте програму та виберіть три вертикальних крапки у верхньому правому куті. Виберіть опцію «Увімкнути темний режим», а кольори будуть замінені, текст стане білим, а фон стане темно-сірим, ідеальним для OLED-панелі.

Новини не є єдиним додатком Google, який нещодавно отримав лікування в темний час доби. Інші, такі як додаток «Телефон» і програма «Контакти», тепер також мають темний режим, тому не переривайте пошук майбутніх напрямних у темному режимі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector