Як усунути самі прикрі недоліки Windows 10?

SAM_0270.JPG

Незважаючи на те, що Windows 10 вийшла у Microsoft цілком вдалою, ця операційна система не позбавлена ​​деяких недоліків. Позначається і те, що Microsoft готувала її в поспіху і вже в день релізу випустила для неї велике оновлення «першого дня». Звичайно, деякі проблеми з Windows 10 не можна визнати помилками, це особливості операційної системи або недоробки виробників пристроїв. Але є і відверті баги.

Чи не запускається магазин додатків?

Минулого тижня Microsoft випустила накопичувальне оновлення, після установки якого у деяких користувачів перестав працювати магазин додатків, а існуючі програми та ігри перестали оновлюватися. Вчора вийшов ще один накопичувальний апдейт, в якому ця проблема усунена. Встановіть його через «Центр оновлення Windows».

Випадкові перезавантаження?

Якщо під час установки оновлення Windows 10, комп’ютер аварійно перезавантажується, зайдіть до реєстру (C: \ Windows \ system32 \ regedit.exe), знайдіть рядок HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ ProfileList і видаліть всі записи, пов’язані з невикористовуваними акаунтами Windows. Цей спосіб описаний на форумі техпідтримки Microsoft.

Файли відкриваються не тими програмами?

За замовчуванням майже всі файли в Windows 10 відкриваються стандартними додатками Microsoft. Вибрати в якості дефолтних сторонні програми можна в провіднику через властивості файлів або через системні настройки. Детально цей процес описаний в окремій статті «Як в Windows 10 змінити додатки, які запускаються за замовчуванням».

Хочеться красивіше стартове меню?

Іконки десктопних програм виглядають в стартовому меню не так красиво як динамічні плитки Metro-додатків. Ця проблема вирішується за допомогою стороннього додатка TileCreator. Воно дозволяє замінити іконки будь-якими картинками на ваш вибір.

Несумісність програм?

У Windows 10 передбачений запуск програм в режимах сумісності з більш ранніми версіями Windows. Якщо будь-яка програма працювала в Windows 7 або Windows 8, а тепер відмовляється запускатися, відкрийте властивості файлу з розширенням .exe і виберіть один з режимів сумісності. Якщо це не спрацювало, спробуйте знайти нову версію програми (можливо, розробник оновив її для Windows 10). У деяких випадках допомагає видалення і повторна установка програми.

Не працюють деякі функції тачпада?

Windows 10 встановлює всі драйвери обладнання самостійно, тому, якщо тачпад вашого ноутбука став працювати не так, як раніше, має сенс зайти на сайт виробника і подивитися, чи немає там більше нової версії драйвера. Також не завадить відкрити настройки тачпада. Можливо, вони просто збилися або помінялися на незвичні вам.

Інші проблеми з софтом і обладнанням?

Якщо з запуском програм або роботою периферії виникають проблеми, які не вдається вирішити жодним із запропонованих вище способів, залишається тільки сподіватися на те, що Microsoft коли-небудь випустить потрібний драйвер або патч. Оновлення для Windows 10 виходять майже кожен день, встановлювати їх можна через «Параметри».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector