Як створювати музичні відео з Animoji на iPhone X

Animoji3 листопада iPhone X почав офіційно продаватися в 56 країнах світу, і в той же день соціальні мережі заполонили музичні відео, створені за допомогою Animoji — ексклюзивної функції смартфона. Такі ролики збирають багато переглядів в соцмережах, а процес їх створення досить простий і забавний.

Якщо ви хочете записати своє музичне відео за допомогою Animoji, то дотримуйтесь інструкції нижче:

Крок 1: Виберіть пісню

Спочатку потрібно вибрати композицію, яку ви будете співати. Включити її потрібно на іншому пристрої, коли ви будете записувати відео з Animoji.

Крок 2: Запишіть відео з Animoji

Відео з Animoji можна записувати тільки в додатку iMessage. Зайдіть в будь-який діалог, натисніть на панелі знизу значок Animoji і виберіть одного з восьми персонажів. Тепер включите на іншому пристрої пісню, яку ви заздалегідь вибрали, і почніть запис екрану за допомогою функції iOS 11 «Запис екрану».

Крок 3: Відредагуйте відео

Коли відео з Animoji буде готово, залишиться додати в нього музику. Якщо на вашому ПК немає редактора відео, то скачайте будь-який безкоштовний, наприклад, Lightworks, VSDC або Hitfilm Express. На комп’ютерах Mac можна використовувати iMovie.

Відкрийте редактор відео, створіть новий проект, додайте в нього запис екрану з Animoji і трек, який ви співали. Тепер синхронізуйте музику з відеорядом і збережіть результат.

Готово!

Ви створили своє музичне відео за допомогою Animoji. Залишається тільки завантажити його в соціальні мережі з хештегом #AnimojiKaraoke і спостерігати за захопленими коментарями користувачів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector