Як створити додаток Twitter за допомогою Chrome, якщо офіційний клієнт для macOS перестав працювати

Як створити додаток Twitter за допомогою Chrome, якщо офіційний клієнт для macOS перестав працювати

Офіційний клієнт Twitter для Mac завжди був нелюбимим дитиною компанії, а недавно розробники взагалі припинили його підтримку і додаток перестало працювати. Варіантів два: або купувати сторонні додатки типу Tweetbot (з обмеженою функціональністю), або користуватися Twitter в браузері. Втім, є ще один варіант, якщо перші два здаються не дуже хорошими.

Нещодавно в браузері Chrome з’явилася бета-версія функції створення окремих програм з сайтів. Для її включення потрібно в браузерної рядку ввести «chrome: // flags», знайти пункт «Desktop PWAs» (краще скористатися cmd + F для пошуку по сторінці), потім включити цю опцію і перезапустити браузер.

Як створити додаток Twitter за допомогою Chrome

Після цього потрібно перейти на сайт mobile.twitter.com, відкрити у правому верхньому кутку спливаюче меню (кнопка з трьома вертикальними точками) і натиснути «Встановити в Програми». У новому вікні Finder відкриється папка «Додатки Chrome» з іконкою програми Twitter Lite. Її можна перенести в папку з усіма встановленими додатками або додати в Dock.

Як створити додаток Twitter за допомогою Chrome

Twitter Lite, створений за допомогою Chrome, — це мобільна версія сайту, упакована як би в окремий додаток для більш зручного запуску. Функціонально вона не відрізняється від Twitter, який ви відкриваєте в браузері смартфона і планшета. У плані дизайну теж не буде змін, Twitter Lite використовує адаптивну мобільну верстку, при якій контент підлаштовується під ширину вікна.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector