Як стежити за місцем розташування друзів в WhatsApp

В оновленій версії WhatsApp для Android і iOS з’явилася нова функція — можливість ділитися інформацією про своє місцезнаходження в режимі реального часу. Відправляти дані про геолокації в цьому мессенджере можна було і раніше, але геовідмічування була статичною і застаріває через кілька хвилин або навіть секунд, якщо користувач знаходився в русі. Тепер на карті показаний динамічний маршрут користувача протягом заданого інтервалу часу.

Як ділитися місцем розташування:

  • Відкрийте чат з контактом або груповий чат.
  • Натисніть «Додати», виберіть «Місце / Розташування».
  • Натисніть «Ділитися геоданих» і вкажіть, протягом якого часу ви хочете ділитися інформацією про своє місцезнаходження.

Тепер ваш співрозмовник або будь-який учасник групового чату буде в реальному часі бачити, де ви знаходитеся. Якщо в чаті кілька людей розкрили своє місце розташування, ці люди будуть відзначені на жодній карті.

Потай стежити за місцем розташування друзів в WhatsApp за допомогою цієї функції не вийде, оскільки вона включається і вимикається користувачем добровільно і він може контролювати, хто саме бачить, де він знаходиться в даний момент.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector