Як слухати радіо на розумних колонках з Алісою

Яндекс.Станція

Володарі «Яндекс.Станціі», розумних колонок Irbis A і DEXP Smartbox тепер можуть слухати радіо, в тому числі «Європу Плюс», «Авторадіо», «Русское радио», Love Radio, «Срібний дощ» і «Ехо Москви». Знайти і включити радіостанцію допомагає голосова помічниця Аліса.

У «Яндекс.Станціі» та інших колонках з Алісою доступні десятки радіостанцій. Для того, щоб запустити радіо, потрібно сказати: «Аліса, включи 91,2» або «Аліса, включи радіо» Максимум «». Аліса визначить, де знаходиться людина, і знайде місцеву радіостанцію. Якщо не називати конкретну станцію, Аліса запустить випадкову або включить ту, яку людина слухала раніше. А якщо попросити: «Наступна» або «Попередня», голосовий помічник знайде найближчу по частоті станцію. Крім того, Аліса вміє відповідати на питання, які радіостанції у неї є.

За допомогою «Яндекс.Станціі» можна також дивитися телеканали, доступні в сервісі «Яндекс.Ефір» — ця можливість з’явилася в кінці минулого року. Зараз в «Яндекс.Ефір» транслюється понад 140 телеканалів, в тому числі близько 20 власних каналів «Яндекса», які працюють з раннього ранку до глибокої ночі, і не містять рекламу. Деякі канали можна дивитися в підвищеному дозволі з поліпшеною якістю — завдяки технології Яндекса DeepHD.

iGuides в Telegram — t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector