Як швидко відключити відбитки пальців і Smart Lock на Android для додаткової безпеки

Слідуючи слідам iOS 11, Android 9.0 Pie буде містити функцію безпеки, яка дозволить вам негайно вимкнути сканер відбитків пальців і розширити функції Smart Lock. Після ініціалізації функції вам доведеться ввести свій PIN-код, шаблон або пароль, перш ніж інші способи розблокування працюватимуть знову.

Це гарне доповнення до Android, оскільки співробітники правоохоронних органів, грабіжники та інші потенційні зловмисники можуть змусити вас обдурити смартфон пальцем, обличчям або голосом. Або хтось з подібним обличчям або голосом може розблокувати телефон без біометричного підпису. Однак, коли йдеться про правоохоронні органи, вони не можуть легально вводити шаблон, ПІН або пароль у зв’язку з 5-ю поправкою.

Версія Apple вимагає або натискання двох кнопок разом протягом декількох секунд для активації режиму блокування (на нових iPhone) або натискання однієї кнопки п’ять разів поспіль (на старих iPhone). Версію Google також дуже легко запустити, але вона не включена за замовчуванням на Android Pie, так само, як Apple на iOS 11.

  • Не пропустіть: як захистити ваші програми для Android Уникайте шкідливих програм

Щоб розблокувати цю нову функцію безпеки в Android 9.0 на пристроях Pixel, Pixel XL, Pixel 2 або Pixel 2 XL (процес подібний для пристроїв-партнерів Android Pie), просто перейдіть до розділу «Безпечне розташування» в меню Налаштування, а потім виберіть «Блокування налаштувань екрана» в області безпеки пристрою, а потім переконайтеся, що опція «Показати блокування» увімкнена, і все готово. Якщо ви не бачите цю опцію, це, ймовірно, тому, що ви вирішили заблокувати розмах екрана замість шаблону, PIN-коду або пароля.

Тепер, щоб використовувати режим блокування, просто натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не з’явиться меню живлення. Ви можете зробити це на головному екрані, заблокувати екран або в будь-якій програмі. Потім натисніть «Ввести блокування» або «Блокування», залежно від версії Android Pie, у меню живлення. Наступного разу, коли ви спробуєте розблокувати телефон, спочатку потрібно ввести шаблон, PIN-код або пароль.

  • Не пропустіть: Android 9.0 Pie полегшує робити скріншоти — ось як

Після введення шаблону, PIN-коду або коду доступу, ви все ще можете використовувати свій відбиток або функцію інтелектуального блокування, наприклад, «Довірене обличчя» або «Голос підходить», щоб розблокувати пристрій під час наступних спроб, так що вам не потрібно повторно вмикати все.

Раніше, якщо ввімкнено функцію інтелектуального блокування, можна просто натиснути на розблоковану піктограму на екрані блокування, щоб вимкнути її, але ви все ще можете розблокувати телефон пальцем. Цей новий режим блокування вимикає всі методи розблокування на додаток до шаблону, PIN-коду та паролів, що робить ваші дані безпечнішими, ніж будь-коли раніше.

Після випікання в системі Android 9.0 Pie, інші смартфони отримають цю функцію ще одного разу, і такі виробники, як Samsung і HTC, можуть відстежувати свої версії у версіях із замками, перш ніж Android Pie досягне інших пристроїв.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector