Як швидко усунути помилку «NTLDR missing»

Вступ

Дорогі друзі, перш ніж дізнатися, що робити, якщо з’являється повідомлення «NTLDR is missing», потрібно трохи вивчити саму помилку. Це допоможе вам надалі уникнути подібних проблем. Для початку, давайте визначимося з тим, коли може виникнути така помилка.

Як вирішити проблему

Дня початку вивчіть, чому виникла така помилка

Як можна зрозуміти з назви (якщо ви, звичайно, знаєте розшифровку абревіатури і англійська мова), то NTLDR є завантажувачем системи Windows XP і 7. Виходить, що поява напису NTLDR is missing означає помилку в завантажувального сектору операційної системи. Поки ви не виправите її, у вас не вийде запустити свій комп’ютер або ноутбук і вийти на робочий стіл.

Як виправити помилку

Насправді зробити це досить нескладно, ви цілком зможете впоратися самі без допомоги фахівця. Тому спробуйте спочатку виправити проблему самостійно, тільки потім можете вдатися до сторонньої консультації. Приступимо.

Знайдіть рішення самостійно

Постарайтеся самі розібратися в помилку комп’ютера

Спочатку потрібно проаналізувати дії, які привели вас до такої неприємної проблеми, коли написано «NTLDR is missing». Можливо, що установка або видалення будь-якої утиліти, програми або окремого файлу привели до таких наслідків. Це допоможе вам швидше і правильніше знайти рішення.

Таким чином, можете спробувати функцію відновлення системи. Якщо у вас є точка збереження, під час якої операційна система працювала справно, то поверніться до неї за допомогою вищевказаного методу. Для цього вам буде потрібно інсталяційний диск Windows XP або 7.

Установка операційної системи

Відновіть операційну систему

Якщо з якихось причин цей файл був видалений, то вам достатньо буде відновити його. Але як це зробити, якщо ви не можете включити свій комп’ютер або ноутбук під керуванням операційної системи Windows XP або 7? Для цього запишіть необхідний документ на зовнішній носій інформації, щоб надалі ми його могли записати на пристрій. Зробити це можна двома способами:

  1. Завантажити з інсталяційного диска і увійдіть в відновну консоль. За допомогою спеціальної команди запишіть потрібні файли: copy F: \ ntldr C: \. Зверніть увагу, що замість першої літери F може стояти інша (це літери вашої флешки, де лежить файл).
  2. Ще ви можете скористатися дисками з портативними операційками (LiveCD і інші аналоги). Тоді вам потрібно буде перенести звичайним способом, так як ви побачите звичний робочий стіл. Тут слід врахувати той факт, що документ NTLDR за умовчанням прихований, отже, потрібно буде у властивостях папки встановити галочку напроти пункту «Показувати приховані файли і папки». Перезавантажте комп’ютер або ноутбук для перевірки усунення проблеми.

Параметри прихованих папок

Поставте галочку, щоб бачити приховані файли і папки

Другий спосіб усунення помилки

Якщо попередній спосіб вам не допоміг, то далі ми спробуємо відновити завантажувальний запис розділу.

  1. Завантажте програму під назвою BCUpdate2 http://it-like.ru/wp-content/uploads/files/bcupdate2.zip і запишіть її на диск або флешку.
  2. В BIOS змініть пріоритет завантаження, поставивши наш диск або флешку на перше місце. Тепер введіть команду Bcupdate2.exe C: / f / y і дочекайтеся появи повідомлення про успішне оновлення. Далі, завантажується з консолі відновлення. Тут потрібно ввести fixboot c: і спробувати перезавантажитися як зазвичай.
  3. Якщо це не допомогло вам, то повторіть останню операцію, але написавши іншу команду: fixmbr. Знову спробуйте запустити свою операційну систему Windows XP або 7.

Операційна система Windows

Перезапустіть Windows XP або 7

Часто буває, що помилка «NTLDR is missing» з’являється, коли ваш завантажувальний диск чи не знаходиться в активному стані. Щоб це виправити досить встановити відповідне значення для нього в спеціальній програмі Paragon Partition Magic (або ж будь-яку іншу подібну).

Paragon Partition Magic

Встановіть програму Paragon Partition Magic

Також у вас можуть бути проблеми або неполадки з апаратною частиною комп’ютера. Пошкодження жорсткого диска, вихід з ладу материнської плати, несправність шлейфу — все це може бути причиною появи напису «NTLDR is missing». Тут вже знадобиться допомога фахівця або майстра в сервісному центрі вашого міста.

Підведемо підсумки

Дорогі друзі, сьогодні ми з вами дізналися, що робити і як виправити помилку «NTLDR is missing» в операційних системах Windows XP і 7. Сподіваємося, що у вас все вийшло: вам вдалося успішно завантажити комп’ютер або ноутбук.

Знаючи про свої попередні помилки, вам буде легше попередити їх в майбутньому. Тому не повторюйте їх і дбайливо ставтеся до своєї техніки. Розкажіть в коментарях, що вам допомогло подолати цю неприємну проблему.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector