Як швидко переглядати на ПК файли будь-яких форматів за допомогою всього однієї програми

У macOS реалізована зручна можливість попереднього перегляду файлів — ви натискаєте на пробіл, і Вас файл відкривається в окремому вікні. У Windows нічого такого немає, але подібний попередній можна організувати за допомогою безкоштовної утиліти Seer.

Завантажити Seer можна з сайту розробників. Після установки ця утиліта висить у фоні і надає можливість швидко відкривати файли майже будь-яких типів. Значок Seer з’являється в панелі повідомлень, з його допомогою можна зайти в налаштування. Тут можна вибрати локалізацію, додати програму в автозавантаження Windows і змінити гарячі клавіші.

Щоб відкрити файл за допомогою Seer, потрібно знайти його в провіднику, виділити його мишею і натиснути на пробіл — поверх провідника відкриється його вміст. Seer підтримує офісні документи, зображення, музику, відео та навіть архіви. Зі сторонніми файловими менеджерами ця утиліта не працює.

Можливості перегляду файлів через Seer набагато ширше, ніж в macOS. Ця утиліта передбачає роботу з гарячими клавішами, які дозволяють подивитися властивості файлу і запустити його в програмі, встановленої за замовчуванням. Для фотографій передбачений поворот і масштабування, для музики і відео — перемотування вимкнути звуковий ефект, для PDF — вирівнювання тексту по ширині.

Seer працює цілком стабільно, що дивно, адже напевно розробникам було непросто реалізувати в цій утиліті підтримку декількох десятків типів файлів. Будемо сподіватися, що компанія Microsoft придивиться до неї і коли-небудь реалізує щось подібне в Windows 10. Втім, залишається питання: як все це повинно працювати на планшетах?

Додаток Seer сумісний з усіма версіями Windows, починаючи з Vista. Якщо ви перебралися на Windows з macOS, без цієї утиліти вам точно не обійтися. Тим, хто завжди користувався Windows, вона теж припаде до смаку, адже з її допомогою можна легко відкривати будь-які файли, навіть ті, для запуску яких повинна використовуватися окрема програма.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector