Як розблокувати Windows Phone

Проблема безпеки даних користувача є актуальною вже дуже давно. Спочатку вона стосувалася тільки комп’ютерів і носіїв інформації, а після перекочувала і на мобільні пристрої. Уже багато років розробники намагаються придумати нові способи забезпечення безпеки даних на пристрої. Поки всі варіанти, які застосовуються в різних смартфонах — це код (PIN), графічний пароль, відбиток пальця. Все це покликане захистити вміст ваших телефонів від сторонніх осіб. Але трапляється так, що або з вини ОС пристрою, або з вини самого користувача сам власник телефону не може отримати до нього доступ. Що ж робити в такій ситуації? У цій статті розберемося, як розблокувати Windows Phone. Давайте ж почнемо. Поїхали!

Розблокування Windows Phone

Розблокування Windows Phone

У смартфонах під управлінням ОС Windows Phone блокування здійснюється за допомогою спеціального коду, який встановлює сам власник телефону. Але що робити в разі, якщо ви забули код і не можете зайти в телефон? Найпростіше рішення — виконати скидання налаштувань. Але в цьому випадку всі дані будуть видалені зі смартфона, що є неприйнятним варіантом для більшості користувачів. На щастя, існує спосіб, який дозволяє розблокувати Windows Phone без скидання і видалення вмісту телефону.

Тепер більш детально про це самому способі. Щоб все спрацювало, необхідно, щоб у пристрої має бути активовані режими «Пошук телефону» і «Місцезнаходження». Інакше, розблокувати телефон не вдасться і єдиний можливий шлях вирішення проблеми — скидання налаштувань. Якщо вищезгадані режими були включені на вашому телефоні, переходите до процедури розблокування телефону.

Перше, що потрібно зробити — зайти на комп’ютері в обліковий запис Microsoft. Для цього відкрийте відповідну сторінку на сайті Microsoft і введіть свої логін і пароль. Зверніть увагу, що зайти потрібно на ту обліковий запис, яка прив’язана до смартфону.

сторінка Microsoft

натисніть Ввійти

Після того як ви увійшли в свій аккаунт, натисніть на «Пристрої» і виберіть категорію «Ваші пристрої» із списку. Далі, знайдіть свій пристрій і клацніть по кнопці «Знайти мій телефон». Клацніть по кнопці «Заблокувати» розташованої під картою. Вкажіть телефонний номер і країну. Також можна відзначити пункт «У цього телефону немає номера», щоб не вводити його. Наступний крок — встановіть код розблокування, що складається з чотирьох цифр. Клацніть по кнопці «Заблокувати». Після цього телефон перезавантажиться і тепер ви зможете розблокувати його, ввівши тільки що заданий PIN-код. Тепер, коли ви розблокували смартфон, можете перейти в розділ налаштувань і відключити блокування за допомогою коду, якщо є бажання.

Ось такий нехитрий спосіб дозволяє виконати розблокування смартфона на Windows Phone. Пишіть в коментарях чи допомогла вам ця стаття, діліться з іншими користувачами своїм досвідом вирішення подібних проблем, якщо такий є і задавайте будь-які питання, що цікавлять по розглянутій темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector