Як продовжити життя акумулятора в iPhone

Компанія Apple повідомила, що продуктивність процесора в деяких моделях iPhone залежить від зношеності акумулятора. За спостереженнями користувачів, деградація батареї і супутні цьому подвисания починаються приблизно через рік після покупки смартфона. На жаль, все літієві акумулятори в сучасній техніці повалені зносу, і з цим нічого не поробиш, але можна уповільнити цей процес.

перегрів

Перегрів шкідливий для акумулятора, тому стежте за тим, щоб смартфон не нагрівався. Не кладіть на його нічим під час зарядки, а якщо ви любите ресурсомісткі ігри, стежте за тим, щоб в приміщенні було прохолодно і поруч зі смартфоном була хороша циркуляція повітря. Хоча б включите мініатюрний вентилятор.

холод

Холод теж згубний для батареї, тому намагайтеся не діставати смартфон на морозі і не носити його взимку в сумці або в накладних кишенях. Краще покладіть його у внутрішню кишеню — там він точно не охолоне.

перепад температури

Найкращий спосіб зіпсувати акумулятор — вийти з теплого приміщення на холод і відразу ж дістати смартфон. Можливо, ситуацію врятує процесор, який буде злегка гріти батарею, але краще так не ризикувати.

зарядка

Заряджайте смартфон не до кінця, а приблизно до 80%. Прийнято вважати, що повний цикл зарядки сильніше знижує тривалість життя акумулятора, ніж неповний. Чи так це, залежить від схеми, за якою заряджається смартфон, і особливостей конкретного акумулятора.

заміна

Якщо ваш iPhone почав гальмувати або ви помітили, що час автономної роботи поменшало, дізнайтеся номінальну місткість його акумулятора і звірте її з реальною. Замір можна провести за допомогою спеціального тестера, який продається на AliExpress і подібних сайтах. Якщо акумулятор більше не настільки ємний, як був раніше, зверніться в сервісний центр і попросіть його замінити. Це обійдеться набагато дешевше, ніж купувати новий смартфон.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector