Як правильно фотографувати на iPhone. Інструкція від Apple

фото Apple

Apple випустила шістнадцять відеороликів з рекомендаціями щодо правильного використання можливостей камер iPhone 7 і 7 Plus. Відео пояснюють, як краще знімати портрети, рухомі об’єкти, вертикальні панорами, крупний план, об’єкти в темряві і багато іншого. З усіма з них можна ознайомитися на спеціальній сторінці, а ми докладно розповімо про п’ять.

Для зйомки портретів рекомендується використовувати спеціальний режим «Портрет», що дозволяє домогтися якісної глибини знімка. Варто врахувати, що ефект боке в портретній зйомці доступний тільки для користувачів iPhone 7 Plus.

Для якісної фотографії крупним планом потрібно: знімати на відстані до десяти сантиметрів від об’єкту, вручну виставити фокус і налаштувати експозицію за допомогою повзунка на дисплеї.

Вертикальні панорами слід знімати в режимі «Панорама». Смартфон необхідно повернути в горизонтальне положення, а потім, не здійснюючи різких рухів, провести пристроєм від низу до верху до кордону кадру.

При зйомці в погано освітленому місці компанія радить не використовувати спалах, а знайти яке-небудь джерело світла. Після вибору правильного ракурсу залишається відрегулювати експозицію.

Рухливі об’єкти Apple рекомендує знімати за допомогою функції Burst mode. Її активація дозволяє знімати 10 кадрів в секунду, утримуючи кнопку спуску затвора на дисплеї. iPhone автоматично створить окремий альбом знімків, з яких зручно вибрати вдалі кадри.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector