Як позбутися від спаму в календарі

Напевно і в ваш календар просочувався спам від різних казино і біржових контор. Зазвичай спамери пропонують отримати який-небудь виграш або бонус, але зрозуміло, що насправді у них інша мета — заволодіти вашими грошима.

спам

Спамери використовують особливість календаря, яку можна вважати в деякому роді вразливістю, і по базі адрес електронної пошти додають події в календарі десятків мільйонів людей в надії, що хтось клюне на рекламу, перейде на їх сайт і залишить там свої гроші. Позбутися від такого спаму досить просто.

iOS

iOS

На iOS потрібно зайти в «Налаштування»> «Календар» і відключити опцію «Пропозиції місць». Також не завадить відключити від календаря облікові записи Gmail, iCloud і інших сервісів, в яких може бути налаштована синхронізація подій. Фінальний крок — відключення підозрілих додатків від можливості встановити резервування в календар через «Налаштування»> «Конфіденційність»> «Календарі».

Android і десктоп

налаштування

Перейдіть в налаштування календаря Google, знайдіть розділ «Повідомлення про заходи» і видаліть опції «Лист на пошту» і «Повідомлення». Тепер інформація про «заходах» спамерів не приходитиме ні на пошту, ні в календар.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector