Як повністю видалити графічний драйвер в Windows

ddulogo9.png
Зазвичай драйвера на відеокарту без проблем оновлюються по повітрю — від користувача потрібно лише згода на установку. Але буває так, що установка проходить криво, і через це починаються проблеми. Спроба встановити драйвера поверх встали криво не завжди допомагає, а повністю видалити старі драйвера з системи для чистої установки руками досить клопітно і складно.

На допомогу приходить невелика безкоштовна програма від Guru3D, яка дозволяє повністю видалити з системи драйвера на будь-який відеоадаптер від AMD, Intel або Nvidia, після чого можна буде поставити нові драйвера так, як ніби ви ставите їх на щойно встановлену систему, так що проблем при установці не буде.

Програма називається Display Driver Uninstaller (DDU), скачати її можна на офіційному сайті. Працювати з нею просто — потрібно її запустити, почекати, поки визначиться відеокарта, і натиснути на видалення з перезавантаженням:

Снімок.PNG

При видаленні також буде відключено оновлення драйверів через Центр оновлень Windows, так що після перезавантаження в диспетчері пристроїв відеокарта буде відображатися як базовий відеоадаптер (Microsoft). Все, після цього можна сміливо ставити викачані з офіційного сайту драйвера на відеокарту, і вони повинні встати без проблем.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector