Як повернути в Android тюнер системного інтерфейсу

System UI Tuner

На початку березня компанія Google випустила тестову версію Android P. Апдейт містить кілька нововведень, але з нього зникла утиліта System UI Tuner, яка давала можливість експериментувати з системним інтерфейсом (наприклад, додавати додаткові кнопки навігації).

Як з’ясувалося, цей тюнер все ж зберігся, але був прихований. Повернути його можна вручну за допомогою інструменту для розробників ADB.

Скачайте Android Studio або ADB окремо, встановіть на комп’ютер і в командному рядку запустіть команду «adb shell am start com.android.systemui / com.android.systemui.DemoMode». Після цього System UI Tuner повернеться в системні настройки.

Отримати доступ до System UI Tuner можна також за допомогою спеціального віджету Nova Launcher. В цьому випадку можна не морочитися з запуском ADB і командним рядком.

Nova

Встановіть Nova Launcher, натисніть на стартовий екран, утримуйте палець об тих пір, поки не з’явиться опція, що дозволяє додати віджет. Виберіть віджет «Дія додатків», потягніть його на екран, виберіть System UI, а потім System UI Demo. Тепер при натисканні на цей віджет будуть відкриватися настройки System UI Tuner.

Швидше за все, Google поверне System UI Tuner в наступні тестові версії Android P. Можливо, в даний час з ним виникають проблеми, тому користуйтеся їм з обережністю. Для чого він потрібен, ви можете дізнатися на нашому сайті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector