Як поставити прослушку на телефон

У світі цифрових технологій нам відкриваються великі можливості. Кожен може стати справжнім Джеймсом Бондом при мінімальних знаннях цифрових технологій. І якщо раніше необхідно було купувати дороге обладнання, то сьогодні досить отримати доступ до пристрою жертви. У цій статті ви дізнаєтеся, яким чином поставити прослушку на будь-який мобільний телефон.

У кого є право прослуховувати чужий телефон

Насправді ні в кого немає права втручатися в особисте життя інших людей. Навіть якщо в руках у вас мобільних телефон дружини або чоловіка, за законом ви не має права встановлювати програми, код або інші засоби прослуховування. Якщо об’єкт прослуховування зможе довести вашу провину в тому, що саме ви помістили в пристрій прослуховуючий засіб — це може загрожувати реальним терміном. Його розмір залежить від інших обставин. І все ж спецслужби це не зупиняє.

Телефон на прослуховування
Мобільний телефон на прослушку

Є лише один випадок, коли прослушка може застосовуватися за законом. Це особливі ситуації, на які мають право лише правоохоронні органи. І тільки в рамках особливої ​​операції, коли від прослуховування мобільних пристроїв може завісити результат розслідування. У цьому випадку представники органів повинні подати заяву на дозвіл в апеляційний суд. Після чого співробітники можуть звернутися до оператора зв’язку, щоб здійснити прослуховування по каналах мобільного зв’язку. Або застосувати власні інструменти.

Читайте також: як записати телефонну розмову на айФоні.

Спосіб поставити прослушку в мобільний пристрій

Більшість додатків для мобільних пристроїв можна знайти виключно в мережі інтернет. Так як через специфічного їх призначення вони не проходять модерацію на сервісі. Даний спосіб передбачає установку додатка на смартфон жертви.

Але для початку необхідно відкрити сайт і зареєструватися:

 1. Переходимо на сайт http://calls-check.ru/;
  CallCheck.ru
  сайт CallCheck.ru
 2. Натискаємо на кнопку «Зареєструватися»;
  зареєструватися
  Натисніть кнопку «Зареєструватися»
 3. У формі необхідно ввести адресу електронної пошти і придумати пароль. Заповнювати слід праву форму, яка підписана відповідно — «Реєстрація»;
  Заповніть форму
  Зареєструйтеся на сайті
 4. Дані підтверджувати не потрібно. І ми відразу потрапляємо на сторінку свого особистого кабінету;
  Особистий кабінет
  Особистий кабінет сайту
 5. Тут знаходиться форма, яку потрібно заповнити, введіть номер мобільного телефону;
  Введіть номер телефону
  У порожній рядку введіть номер телефону
 6. Блок «Додатково» містить інші можливості сайту для прослушки. Наприклад, ви можете поставити галочку на пункті «Прикласти SMS роздруківку». Або докласти роздруківку листування WhatsApp;
  додатково
  Виберіть пункти в блоці «Додатково»
 7. Виберіть нижче рядки для запису номера телефону дати, за які хотіли б отримати дзвінки;
  прослухати
  Вкажіть числа місяця і натисніть «Прослухати»
 8. Натисніть на кнопку «Прослухати». Розпочнеться процес збору необхідної інформації і аналіз введених даних;
 9. Нижче форми з’являться доступні тарифи для використання послуг сайту.
  Виберіть тариф
  Виберіть тариф для використання сайту

Якщо вам необхідний одноразовий доступ до даних з серверів мобільного оператора — виберіть перший тариф. Доступні кілька способів оплати: з банківської карти, за допомогою Qiwi, WebMoney або Яндекс.Деньги.

Це може бути корисним: як прослухати голосове повідомлення МТС.

Mobile Tool — просте додаток для відстеження дзвінків

Мобільний додаток для прослушки Mobile Tool довгий час позиціонувалася в мережі, як відмінний інструмент для стеження. Воно існує вже кілька років і допоможе нам отримати доступ до чужого телефону без проблем. Так як після його установки можна налаштувати контроль над будь-якими функціями в чужому устрої.

зареєструватися
Натисніть на кнопку «Зареєструватися»

Перш ніж завантажувати програму, необхідний пройти нескладну реєстрацію на сайті https://mobiletool.ru/.

Подальший порядок дій:

 1. Введіть Email в першому рядку;
  Введіть Email
  Введіть Email в формі реєстрації
 2. Придумайте і запишіть пароль в другій порожній рядку, а також виберіть мову;
 3. Натисніть кнопку «Зареєструвати мене»;
 4. В особистому кабінеті виберіть розділ «Додати пристрій». Дайте йому ім’я в блоці праворуч;
  Додати пристрій
  Натисніть на кнопку «Додати пристрій»
 5. Виберіть пристрій, який ви тільки що додали і натисніть кнопку «Управління». Натисніть зліва у вікні пункт «Встановити програму». У цьому розділі буде код IDS, який необхідний буде для установки програми;
  управління
  Натисніть на кнопку «Управління»
 6. Тепер потрібно взяти мобільний пристрій, за яким хочемо стежити і прослуховувати. І перейти на головну сторінку сайту через мобільний браузер;
 7. Потрібно знайти кнопку «Завантажити» і натиснути її;

  Натисніть на кнопку «Завантажити» на сайті
 8. В налаштуваннях мобільного пристрою знайдіть пункт, який забороняє установку з невідомих джерел і змініть це;
 9. Після установки з’явиться порожній рядок, яка буде вимагати IDS код. Його потрібно ввести і натиснути кнопку «Вхід»;
  Введіть IDS код
  Введіть IDS код для продовження
 10. Слідом за цим з’явиться вікно налаштувань програми. Тут також потрібно змінити деякі параметри, щоб поставити мобільний телефон на прослушку. Наприклад, потрібно активувати захист від видалення. Наступного разу настройки можна відкрити тільки через номеронабиратель. Для цього необхідно ввести * IDS код # і кнопка виклику.
  Введіть код IDS
  Введіть в додатку код IDS

Перегляньте налаштування програми Mobile Tool ще раз.

Увімкніть захист
Увімкніть захист видалення

На сторінці вашого особистого кабінету на сайті ви зможете знайти інструкцію для пристрою з Root. Іконка програми час від часу змінюється. Розробники навмисне це роблять, щоб користувачі, за якими ведеться спостереження не змогли дізнатися його.

Mobile Tool налаштування
Установки програми Mobile Tool

Також, увімкніть «Інтернет у роумінгу», якщо мобільний оператор не має власних вишок для зв’язку в даному регіоні.

Подивіться також відео в особистому кабінеті, в якому розробники розповідають, як захистити його від видалення. Так як в будь-який момент жертва може знайти невідоме додаток. І якщо людина добре знайомий зі списком додатків на своєму пристрої, швидше за все він відразу ж видалить програму.

купіть дні
Купіть дні для використання програми

Щоб почати користуватися програмою, перейдіть на головну сторінку і купите дні її використання.

Інші способи прослухати чужий телефон

Існує кілька способів прослухати телефон абонента будь-якого оператора. І в багатьох випадках необхідно бути технічно грамотною людиною, щоб реалізувати перехоплення розмови. Або запис спілкування на чужих телефонах. У західних країнах в поліції прийняті на посаду спеціально навчені люди. Вони використовують портативні базові станції, сигнал яких могутніше базових станцій оператора.

портативна БС
Портативна базова станція

Нерідко використовується шпигунське ПЗ, що реалізує стеження на чужих пристроях за допомогою підроблених оновлень. Користувач бачить повідомлення про необхідність установки важливого оновлення, погоджується на його установку. І, таким чином, сам підписується на прослушку своїх розмов. Ефективні для стеження за діями іншої людини ПО у вигляді троянів. Часто використовується FinFisher для мобільних пристроїв, а також для операційних систем комп’ютера.

Це може бути корисним: Як записати телефонну розмову на Honor.

Відстеження місцезнаходження мобільного пристрою

Додатки для відстежування місцеположення користувача по мобільному номеру входять в групі дозволених. Так як часто ними користуються батьки, щоб завжди бути в курсі, де зараз знаходиться їх дитина.

Відстеження місцезнаходження телефону
Відстеження місцезнаходження пристрою

Подібні програми ви можете завантажити в Play Market. Після невеликої настройки ви зможете визначити місто і навіть вулицю, де знаходиться певний пристрій. Відкрийте маркет і введіть запит в пошуковому рядку — відстеження за номером телефону.

Ну і найпростіший варіант — знайти підхід до мобільних операторів. З 2018 року ці фірми зобов’язані підкорятися закону і зберігати дані листувань і телефонних розмов строком від півроку до 6 років. Тому потрібні вам дані у них точно є. Загляньте в салони мобільного зв’язку вашого оператора і уточніть ваше право на отримання таких даних. Це може бути так само ефективно, як і поставити прослушку на будь-якої мобільний телефон.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector