Як по фотографії знайти друзів і знайомих в «Однокласниках»

ОК

Розробники соціальної мережі «Однокласники» оголосили про запуск нової функції — розпізнавання осіб і пошук людей по фотографії. За допомогою цього сервісу користувачі зможуть лише по одному завантаженому знімку знайти своїх старих знайомих або родичів в інших містах і країнах.

Після завантаження фотографії в альбом, замітку або в стрічку новин, соціальна мережа запропонує вам включити позначки знайдених користувачів. Як тільки алгоритми закінчать пошук, ви зможете підтвердити позначки або замінити на інші, якщо розпізнавання осіб відбулося неправильно. В основі пошуку — технологія розпізнавання осіб з використанням комп’ютерного зору і нейромереж.

Користувачі, яких алгоритм зазначив на фото, зможуть при необхідності видалити позначку або заборонити в налаштуваннях профілю знаходити себе по фотографіях. «Однокласники» протягом останніх місяців тестували на невеликій частині аудиторії алгоритми машинного навчання: користувачам пропонувалося підтвердити знайдені системою фото з ними та їхніми друзями.

Функція розпізнавання осіб вже працює в деськтопной і мобільного веб-версіях соцмережі, а також в додатках «Однокласників» на iOS і Android.

Завантажити для iPhone

Завантажити для Android

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector