Як підписатися або відписатися від каналу в Telegram

Канали в «Telegram» чимось схожі на групи в соціальних мережах. Відмінність в тому, що тут публікувати повідомлення може тільки власником каналу. Здійснити підписку може абсолютно кожен користувач. У статті вашій увазі буде надана докладна інструкція, як підписатися на канал в «телеграмі» і як від нього відписатися. Дані процедури абсолютно однаково проходять як на пристроях Android, так і на пристроях від Apple.

Як підписатися або відписатися від каналу в Telegram

Як правильно підписатися або відписатися від каналу в Telegram.

Підписка

Для того щоб виконати підписку, для початку перейдіть в програму. У правому верхньому куті знайдіть значок пошуку. Після того як ви зайшли в пошуковий рядок, вам слід написати адресу ресурсу, до якого ви хочете приєднатися.

Прописати адресу ресурсу

При написанні адреси ви можете не додавати значок @ перед ним. Після цього перед вами з’явиться список каналів, до яких ви можете підключитися. Далі вам слід зайти на той, який вас зацікавив.

вибрати ресурс

Ви відразу побачите різну інформацію про канал: кількість учасників, локалізацію та ін. Для додавання його собі в каталог вам треба натиснути на кнопку «Приєднатися».

відписка

Після того як ви навчилися підписуватися на різні спільноти, слід навчитися відписуватися від них. Здійснити відписки можна двома способами. До слова, список відписатися людей подивитися неможливо.

метод 1

Користуючись каталогом, ви зможете набагато швидше перемикатися між каналами. Зайшовши туди, ви можете натиснути на потрібний ресурс і утримувати, після чого з’явиться контекстне меню. Там ви знайдете кнопку «Покинути». Кількома і відписуються.

Відмовитися від ресурсу

метод 2

Даний спосіб теж починається з наших каталогів. Клікай по потрібному. Потім заходь в детальну інформацію, натиснувши на назву. Гортай вниз і клацай «Покинути».

покинути канал

Прочитавши нашу статтю, ви дізналися, як підписатися і відписатися від каналу в «телеграмі». Сподіваємося, що наші інструкції допомогли вам розібратися в даній темі. Якщо у вас залишилися питання, то задавайте їх у коментарях. Відповіді на них будуть дані в найкоротші терміни. Додавайте цю статтю собі в закладки, а також діліться нею з друзями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector