Як підготувати iPhone до обміну за програмою trade-in

iPhone

Незабаром компанія Apple випустить нові айфони, а це значить, що багато користувачів будуть позбавлятися від попередніх моделей. Один з найшвидших способів — здати смартфон в магазин, отримавши в обмін знижку на новий апарат.

Що потрібно зробити перед тим, як ви вирішите здати смартфон за програмою trade in?

Збережіть всі потрібні дані

Переконайтеся, що зроблені вами фотографії збереглися в хмарі або скопійовані на локальний носій. Відкрийте програму «Файли» і перевірте, чи немає в пам’яті смартфона якихось цінних даних, які знадобляться вам в майбутньому.

Зробіть бекап

Зайдіть в налаштування iCloud і переконайтеся, що смартфон зробив бекап. Це стане в нагоді вам для відновлення інформації на новому пристрої. Бекап також можна зробити і воcстановіть за допомогою програми iTunes при підключенні смартфона до комп’ютера.

зітріть дані

Вимкніть сервіс Find my iPhone, а якщо з вашим айфоном пов’язані смарт-годинник Apple, Відв’яжіть їх через додаток Apple Watch. Скиньте смартфон до заводських налаштувань. Для цього відкрийте «Налаштування»> «Основні»> «Скидання»> «Стерти контент і налаштування».

Фінальна частина

Протріть смартфон серветкою, зітріть з нього бруд і відбитки, знайдіть аксесуари, коробку і чек. Можливо, все це не знадобиться і не вплине на розмір знижки, але ставлення до вас з боку працівників магазину буде краще.

За моделі iPhone минулих років можна виручити від декількох тисяч до декількох десятків тисяч рублів залежно від конкретного пристрою, обсягу пам’яті і зовнішнього стану. У багатьох випадках набагато вигідніше продати смартфон на вторинному ринку з рук (на Avito або Юлі), але це займе більше часу і пов’язане з ризиками. Trade-in менш вигідний, але набагато більш безпечний — в магазині вас навряд чи обдурять, а якщо це і станеться, буде простіше відновити справедливість.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector