Як перенести пошту з MozillaThunderbird або в нього

Вступ

Поштовим клієнтом Thunderbird на сьогоднішній день користується більшість росіян, які звикли до зручного і простого поводження з електронною кореспонденцією. Цей міжплатформений сервіс зарекомендував себе як стабільний, безпечне і легко настроюється додаток. Програма прекрасно фільтрує спам, блокує рекламні сайти і повідомлення. Функціонал програми розробляли ті ж програмісти, які були задіяні у створенні веб-обозревателяFirefox. Правда, як і будь-який інший програмний продукт Thunderbird недосконалий, новачкові може бути нелегко самостійно провести експорт налаштувань, пошти, повідомлень і рахунків. У нижчеподаному матеріалі приведемо покрокову інструкцію, яка допоможе звичайному користувачеві впоратися з імпортом даних як в Thunderbird, так і з нього.

Mozilla Thunderbird

Поштовий клієнт Mozilla Thunderbird

Перехід з Outlook

У разі, коли необхідно перенести повідомлення з Outlook, користувачеві необхідно встановити цей поштовий клієнт за замовчуванням.

Після цього запустити додаток Thunderbird, знайти в головному меню категорію «Інструменти», серед інших команд вибрати «Імпорт пошти» і натиснути на кнопку «Продовжити».

Імпорт пошти в Mozilla Thunderbird

Перенести повідомлення на інший комп’ютер можна після подальшого завантаження Outlook. У вікні повинен початися процес імпорту. Вбудовані компоненти програми дозволяють перевірити зазначену електронну пошту на наявність повідомлень, в результаті відобразивши на екрані результати своєї роботи.

Виконана маніпуляція перенесе всі наявні на комп’ютері електронні повідомлення з каталогу «Імпорт» Outlook в «Локальні папки».

Перенесення всієї адресної книги поштового клієнта Outlook

Перенести на інший комп’ютер адресну книгу досить просто, користувачеві знадобиться всього кілька хвилин. В першу чергу потрібно запустити Thunderbird, в компоненті програми «Інструменти» вибрати команду «Імпорт адресних книг».

Імпорт адресних книг

Згодом слід вказати Outlook, натиснути на кнопку «Продовжити», після повного закінчення процесу імпорту завершити процедуру натисканням на команду «Готово».

Послідовна інструкція з перенесення пошти в Thunderbird

Спочатку користувачеві, який вирішив перенести всі свої електронні повідомлення в багатофункціональний поштовий клієнт (на інший комп’ютер), слід визначитися з тим, де згодом будуть зберігатися всі необхідні дані. Наприклад, можна на локальному диску D створити окрему папку «mail» і перенести в неї всю кореспонденцію. Повідомлення зберігаються на системному диску в папці «Mail», щоб її знайти, користувачеві необхідно попередньо відвідати каталог «Documents and Settings», в розділі «Application Data» знайти «Thunderbird», в профілях якого в папці з розширенням .default зберігаються дані електронної пошти .

Подальші дії полягають в перенесенні вмісту папки і вказівки в налаштуваннях Thunderbird певної папки, яка належить окремому ящику. Перенесення даних дозволяє здійснити інструмент «Параметри сервера» і підрозділ «Локальний каталог».

Локальний каталог в Mozilla Thunderbird

Локальний каталог в поштовому клієнті

Імпорт даних при перевстановлення операційної системи

Якщо з якої-небудь причини користувач змушений перевстановити на своєму комп’ютері операційну систему, йому доведеться попередньо перенести свою електронну пошту.

Якщо необхідно перенести повідомлення з Thunderbird в Тhunderbird на інший комп’ютер, маючи на увазі під цим перенесення пошти зі старою ОС в нову, необхідно попередньо очистити кошик і непотрібні повідомлення в кожній облікового запису, якою володіє користувач в поштовому клієнті. Така процедура дозволить прискорити передачу даних, що відбудеться завдяки максимальному скороченню зберігаються файлів.

У каталозі «Налаштування», які знаходяться на системному диску в розділі «Документи», потрібно знайти персональну обліковий запис. У розділі «Додатки» повинна зберігатися папка з розширенням .default, ім’я якої створено з абсолютно рандомних поєднання букв або цифр.

Щоб інший комп’ютер «побачив» все старі листи, потрібно файли, що зберігаються в папці «ІМЯ.default» перенести в каталог з типовим назвою допомогою мережі або флеш-накопичувача. Слід врахувати, що копіювати слід не сам каталог, а лише його вміст.

Зробити перенесення електронної пошти з Тhunderbird в Тhunderbird більш безболісним допоможе установка на двох комп’ютерах поштових клієнтів однієї і тієї ж версії. Переважно завантажити, інсталювати і провести запуск програми на другому ПК до копіювання даних. В такому випадку програма самостійно створить новий обліковий запісь.Ввіду цього програму необхідно закрити і скопіювати наявні файли на новий гаджет.

Наступний запуск програми дозволить користувачеві знайти доступ до колишньої електронній пошті і налаштувань.

висновок

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector