Як перенести контакти з Windows Phone

У наш час користувач має величезний вибір смартфонів всіляких марок, кожен з яких має якісь свої переваги і недоліки. Звичайна справа, коли користувач бажає змінити смартфон на інший, інший марки і під керуванням іншої операційної системи. Кожен, хто проходив подібне, знайомий з проблемою перенесення контактів на новий пристрій. На щастя, в сучасних телефонах є спеціальна функція для цього, і смартфони на Windows Phone не виняток. У цій статті докладно розглянемо, як перенести контакти з Windows Phone. Давайте розбиратися. Поїхали!

Смартфон на Windows Phone

Смартфон на Windows Phone

Ось ви стали власником нового телефону під управлінням Андроїда або iOS. Як же перенести на нього свої контакти? Існує кілька способів це зробити.

Перший — скористатися хмарними сервісами. Робота з хмарними сервісами і сховищами — звичайна справа в наш час. Щоб повноцінно користуватися телефоном на Windows, буде потрібен обліковий запис Microsoft, а якщо вона у вас є, то всі контакти автоматично синхронізуються з нею. Для Віндовс-смартфонів є спеціальний додаток Outlook, призначене для роботи з поштою і контактами. Все, що потрібно зробити — зайти в Play Market або App Store, скачати і встановити Microsoft Outlook і увійти в свій обліковий запис. На жаль, в Microsoft Outlook можна відправляти SMS-повідомлення, тому такий спосіб не підійде для всіх.

Другий варіант — Gmail. Перше, що потрібно зробити — імпортувати всі контакти в Google. Зайдіть в налаштування Віндовс-смартфона і виберіть «Пошта + облікові записи». Потім тапніте за пунктом «Додати службу». Виберіть «Google».

Додавання служби Google

Додавання служби Google

Після цього натисніть «З’єднатися». Далі, знадобиться ввести авторизовані дані облікового запису Google. Нічого страшного, якщо у вас ще немає облікового запису, адже його можна створити прямо там. Потім натисніть «Прийняти», щоб запустити процес синхронізації. Обов’язково переконайтеся, що в профілі відзначений пункт «Контакти». Тепер візьміть смартфон на Андроїд і увійдіть в свій Гугл-аккаунт. Телефонна книга і інші необхідні дані будуть завантажені автоматично.

Ще один спосіб — локальний перенесення телефонної книги. Для цього вам знадобиться SD-карта пам’яті і завантажити на Windows Phone утиліту Contacts Backup. Після установки програми зайдіть в нього і зробіть бекап телефонної книги. Після цього виберіть відповідний IP-адресу, з якого ви завантажте архів з файлами на ПК. Далі потрібно розпакувати архів. Перемістіть файл з розширенням «.vcf» на microSD-карту і вставте її в новий телефон.

Якщо вам потрібно перенести контакти з Windows Phone на iOS, скористайтеся вищезазначеним сервісом Outlook, а після використовуйте спеціальний додаток, аналогічне Contacts Backup. Навіщо? Читайте далі.

У AppStore без проблем можна скачати відмінну програму Simpler. Запустивши додаток, зробіть резервну копію, натиснувши на відповідну кнопку. Також є можливість відразу завантажити ці дані в хмару. Після цього, щоб уникнути повторення деяких контактів, Відв’яжіть аккаунт Microsoft Outlook від Айфона. Робиться це в такий спосіб. Перейдіть в розділ налаштувань «Пошта, адреси, календарі» і видаліть щойно створений акаунт Outlook. При цьому телефонна книга Айфона очиститься, але не варто переживати. Тепер потрібно зайти в додаток Simpler, перейти до резервних копій і відновити останню з них. Готово. Всі ваші контакти на місці.

Тепер ви знаєте, як перенести телефонну книгу з Windows Phone на інші пристрої. Як бачите, це робиться набагато простіше, ніж може здатися спочатку. Пишіть в коментарях чи допомогла вам ця стаття розібратися в питанні і розповідайте іншим користувачам про свій досвід перенесення телефонної книги з одного пристрою на інший, адже багатьом ця інформація може стати в нагоді.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector