Як отримати програму OnePlus Галереї Мінімалістів на будь-якому телефоні

Незабаром ви зможете придбати ваш OnePlus 6, але ви можете скористатися деякими з його додатків завдяки застосуванню XDA erayrafet, який зібрав декілька додатків OxygenOS, таких як Weather і це додаток Gallery. Хоча Google Фото — чудова послуга, ця програма Галерея повинна бути вашою програмою для фотографування локально.

Головною перевагою програми Galeria OnePlus є легкість. Він простий у використанні і сумісний з темою програмного забезпечення OnePlus: простота. Він не намагається виявити колесо, але те, що він робить, є ефективним. Якщо ви не звикли до завантаження програми, вас може залякати весь цей процес. Не хвилюйтеся, як це описано тут.

Крок 1. Увімкніть невідомі джерела / Встановіть невідомі програми

Перш ніж ви зможете зробити щось інше, переконайтеся, що ваш телефон налаштований на додаток sideload. Якщо ви використовуєте Android Nougat або попередні версії, увімкніть «Невідомі джерела», щоб у телефоні могли встановлюватися програми, які не були завантажені з Google Play.

Якщо у вашому телефоні є Android Oreo або вище, потрібно надати дозволу браузера на встановлення невідомих програм. Ви можете зробити це зараз або при спробі встановити програму Gallery OnePlus. Якщо ви не прискіпливі, це легше зробити, якщо ви намагаєтеся встановити програму, тому що ви можете просто натиснути «Налаштування», а потім встановити прапорець і повернутися до «Установка».

Крок 2: Встановіть програму OnePlus Gallery

Потім завантажте пакет APLK OnePlus за посиланням нижче. Коли з’явиться запит, натисніть «Завантажити». Якщо у вас виникли проблеми з завантаженням, вам може знадобитися довго натиснути на посилання та вручну вибрати посилання «Завантажити». Після завантаження файл з’явиться в тіні повідомлення. Потягніть і торкніться.

  • Завантажте останню програму OnePlus Weather (.apk)

Телефон підтвердить, що ви бажаєте встановити програму. Для цього натисніть «Встановити», а потім після встановлення телефону виберіть «Відкрити».

Якщо ви вирішили почекати, щоб дозволити веб-переглядачу встановлювати невідомі програми на вашому телефоні Oreo (або вище), тоді натисніть «Налаштування», коли вас попросять це зробити. На наступному екрані увімкніть перемикач, натисніть кнопку Назад, а потім натисніть кнопку «Встановити».

Крок 3: Почніть використовувати додаток Gallery OnePlus

Галерея покаже всі ваші фотографії, згруповані за датою (так само, як у Google Фото). Натисніть на одну, щоб збільшити (можна збільшити). Натисніть кнопку «Поділитися» в нижньому лівому куті, щоб поділитися фотографією, піктограму зірочки, щоб додати її, олівцем для редагування або кошиком, щоб видалити його.

Якщо торкнутися меню з трьома крапками у верхньому правому куті, можна встановити фотографію як шпалери або фотографію контакту. Ви також можете натиснути «Додати до», якщо ви хочете додати фотографію до колекції у програмі «Галерея» (або створити нову).

На додаток до основної версії фотографії, є дві інші вкладки: Колекції та Місця. Колекції — це групи зображень, які автоматично або вручну підтримуються. За умовчанням фотографії, які вам подобаються, додаються до колекції, а також скріншоти. Місця складаються з фотографій, згрупованих за місцем розташування.

Тепер ви можете використовувати програму Галерея. Незалежно від того, чи є у вас новий телефон Android або старий додаток, це легка програма повинна чудово працювати на вашому пристрої.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector