Як отримати повну версію Windows 10 на 90 днів

Windows10.png

Пробна версія Windows 10 Home або Pro доступна лише на 30 днів, та ще й з обмеженнями. Однак для розробників Microsoft дає можливість безкоштовно використовувати збірку Enterprise (яка за своїми можливостями можна порівняти з Pro) протягом 90 днів. Після цього терміну система буде вважатися неактивованої, однак її можна перевстановити і знову отримати активацію на 90 днів (на жаль — з втратою даних). Така збірка буде корисна тим, хто використовує віртуальну машину з Windows 10, ну або тим, хто переустановлює систему частіше ніж раз в три місяці.

Для того, щоб завантажити збірку Enterprise, потрібно перейшовши на сайт TechNet, увійти в свій обліковий запис Microsoft, після чого натиснути на «Оцінити зараз» і вибрати Windows 10 Enterprise. Після цього вам буде запропоновано заповнити форму (ім’я, прізвище, компанія і т.д.) — можна забивати будь-які дані (крім пошти):

Снімок.PNG

Після цього буде запропоновано вибрати збірку — Enterprise або LTSB:

1.PNG
Перша — це багата Windows 10, друга — Windows 10 з мінімальним набором служб: немає навіть бразуер Edge і Cortana. Далі буде запропонований вибір мови (російського немає, але є англійська) і битности системи (х86 або х64). Після цього почнеться саме завантаження:

2.PNG
Після завантаження створіть звичайну завантажувальну флешку і встановіть з неї Windows. Активація пройде автоматично при підключенні до інтернету.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector