Як очистити пам’ять на телефоні Самсунг

Купивши новий смартфон Samsung, ми спочатку насолоджуємося його швидкістю і стабільною роботою. Але з часом швидкість роботи нашого девайса падає. Додатки починають працювати все повільніше, а іноді і просто вилітають. Найпоширенішою причиною дисфункції є недолік вільного місця в пристрої, який може бути забито під зав’язку. Нижче розберемо, якими способами можна очистити пам’ять на мобільному телефоні Самсунг. А також які інструменти нам в цьому допоможуть.

Видалення тимчасових файлів на телефоні Самсунг

Як відомо, система і встановлені на телефон додатки зберігають свої тимчасові файли в пам’яті пристрою. Згодом кількість таких файлів стає все більше, а їх загальний розмір може обчислюватися гігабайтами. Компанія «Самсунг» рекомендуємо мати в пам’яті своїх телефонів не менше 500 мегабайт вільного місця. Але багато пристроїв через величезної кількості тимчасових файлів не можуть похвалитися і цим.

Недостатньо вільного місця Самсунг
При появі даного повідомлення необхідно звільнити вільне місце на вашому девайсі

Відповідно, необхідно очистити систему від тимчасових файлів на телефоні Samsung для отримання великої кількості вільного місця. Для цього пристрою Самсунг Galaxy S6 і S6 Edge оснащені функціоналом «Smart Manager», який дозволяє керувати сховищем. І легко видаляти непотрібні дані одним натисненням кнопки за допомогою «Clean Master». Якщо ж Smart Manager на вашому телефоні відсутня, ви можете легко завантажити додаток «Clean Master» з Плей Маркет. І стерти з його допомогою зайві файли з телефону.

Clean Master
Прибирайте сміття з Clean Master

На Galaxy Note 4 і ряді інших пристроїв ви можете:

 1. Перейти в «Налаштування», далі вибрати «Система» (Обслуговування пристрою).
 2. Потім «Сховище», і потім «Кешовані дані» (Cached data).
 3. Чи залишиться тапнуть на даній опції для видалення непотрібних файлів з пам’яті.

Видалення кеш даних на телефоні
Видаліть кешовані дані на вашому Самсунг

Також може допомогти очищення пам’яті у окремих додатків на вашому Самсунг, зокрема додатків від Google:

 1. Для цього перейдіть в налаштування телефону, виберіть там «Додатки».
 2. Далі тапніте на «Менеджер програм». І в списку знайдіть встановлені додатки від Гугл.
 3. Тапніте на них, і увійшовши в екран їх налаштувань, натисніть на «Видалити дані» ( «Очистити кеш»).

Читайте також: як знайти втрачений телефон Самсунг.

Яким чином очистити непотрібні додатки і файли в пам’яті смартфона

Зазвичай найбільш ресурсоємними є різні ігри з роздутим бюджетом, здатні займати гігабайти навіть на мобільних пристроях. Якщо ви більше не граєте в такі ігри, і вони встановлені у вас з доброї пам’яті, тоді буде краще їх видалити. Це простий і швидкий спосіб очистити сховище на Samsung, збільшивши кількість вільного місця на вашому пристрої.

Також рекомендуємо відвідати папку «Downloads» (Завантаження) на вашому телефоні, і переглянути її вміст. Цілком можливо, що більшість знаходяться там файлів вже не потрібно, і ви зможете легко їх позбутися, тим самим звільнивши вільне місце на Самсунг.

Папка Downloads на телефоні
Перегляньте вміст папки «Завантаження»

Використання зовнішньої SD-карти для Samsung

Безсумнівною перевагою телефонів Самсунг є наявність в їх апаратної частини місця під мікро SD-карту. Така карта може виступати в ролі зовнішнього жорсткого диска для вашого смартфона, дозволяючи переміщувати на неї фото, відео і навіть додатки замість того, щоб займати ними внутрішню пам’ять пристрою.

SD-карта на телефоні
Використовуйте для зберігання даних SD-карту

Перемістити папку на карту пам’яті телефону Самсунг можна за допомогою системного застосування «Мої файли».

Виконайте наступне:

 1. На робочому столі вашого телефону відшукайте папку «Мої файли». Часто воно знаходиться в папці «Samsung» на робочому столі;
  папка Самсунг
  Папка Самсунг на робочому столі
 2. Запустіть «Мої файли»;
  прикладна програма
  Відкрийте програму «Мої файли»
 3. Виберіть там «Пам’ять пристрою». Буде виведений перелік папок і файлів в пам’яті вашого телефону;
  пам'ять пристрою
  Виберіть «Пам’ять пристрою»
 4. Знайдіть папки найбільш великого розміру. Це можна зробити як вибравши режим сортування, для чого натисніть кнопку з трьома крапками зверху справа, виберіть «Сортувати» — «Розмір» — «Готово». Або просто виконайте тривале натискання на потрібну папку. Після чого знизу з’явиться меню, в якому виберіть «Властивості»;
  опція
  Виберіть внизу «Властивості»
 5. У пункті «Розмір» відобразиться обсяг пам’яті вашого Самсунга, який займає папка. Якщо це папка системна і займає більше 500 Мб, рекомендується очистити систему і перенести її на карту пам’яті. Для цього виконайте тривале натискання на потрібній папці, і виберіть внизу «Перемістити»;
  опція
  Тапніте на «Перемістити» для перенесення папки
 6. Потім натисніть на стрілку вгорі, далі виберіть пункт «Карта пам’яті», і потім натисніть внизу на напис «Перемістити сюди».
  Перенесення папки на карту пам'яті
  Для перенесення натисніть на «Перемістити сюди»

Найбільш ресурсоємними зазвичай є папки «DCIM» (зняті на телефоні фото і відео), «Download» (завантажені з мережі файли), «Music» (музика) та інші папки-аналоги.

Збереження даних з телефону на ПК для звільнення місця в пам’яті

Функціонал телефонів Самсунг дозволяє розширювати сховище файлів за рахунок збільшення обсягу пам’яті на SD-карті. При цьому бувають ситуації, коли телефон і СД-карта бувають забиті під зав’язку. Тоді замість того, щоб прати ваші цінні спогади, ми рекомендуємо перенести їх в інше місце.

Наприклад, ви можете зробити резервну копію даних вашого телефону на комп’ютері. Для цього підключіть ваш телефон до ПК за допомогою кабелю ЮСБ. І перенесіть збережені на телефоні файли (наприклад, фото або відео) на жорсткий диск вашого ПК. Це дозволить почистити пам’ять на вашому телефоні Samsung.

Перенесення даних з телефону на ПК
Перенесіть ваші дані з телефону на ПК

Google Files для очищення і зберігання даних зі смартфона Самсунг

Ще одним зручним способом видалити непотрібне з пам’яті на Самсунг є використання зовнішніх додатків. Крім згаданого вже нами «Clean Master», ми рекомендуємо звернути увагу читача на додаток «Google Files».

Додаток Google Files
Використовуйте додаток Google Files

Можливості програми: Пояснення:
Чистка пам’яті.Легко звільняє місце на вашому мобільному телефоні.
Інтеграція з хмарою.Зберігає потрібні файли в хмарі для звільнення простору на пристрої.
Контроль даних.Перевіряє обсяг сховища на Samsung для визначення кількості вільного місця
Розумний аналіз.Створює рекомендації, які файли необхідно видалити на Самсунг.
Автоматичний пошук.Швидко знаходить потрібні файли в пристрої.
Робота в офлайн режимі.Ділиться файлами без підключення до Інтернету.

Зберігання в хмарі Google Files
Зберігайте ваші файли в хмарі використовуючи Google Files

Робота з додатком проста і зрозуміла, і не створить складнощів навіть новачкові. Встановіть додаток, після чого воно проаналізує вміст вашого телефону і видасть вам результат. Чи залишиться натиснути на кнопку «Звільнити», і ви зможете збільшити вільну пам’ять на Самсунг.

Google Files додаток
Звільняйте місце на телефоні за допомогою Google Files

Це корисно знати: як прибрати на Самсунг спливаючу рекламу.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали перелік інструментів, що дозволяють очистити забиту пам’ять на мобільному телефоні Самсунг. Пам’ятайте, що на вашому пристрої має бути вільно не менше 500 мегабайт вільного місця, які знадобляться для стабільного функціонування системи. Якщо у вас доступного місця істотно менше, рекомендуємо скористатися всіма перерахованими нами інструментами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector