Як налаштувати комп’ютер на безпечне висмикування флешки або вінчестера

USB

Напевно ви знаєте, що висмикувати флешку або кабель жорсткого диска з USB-порту комп’ютера небезпечно — накопичувач може вийти з ладу, і ви втратите всі збережені на ньому файли. Це розуміє і компанія Microsoft, тому вона передбачила в Windows 10 захист від таких дій.

Як правило, неполадки з накопичувачем можуть виникнути, якщо припинити подачу на нього енергії під час запису файлів. Це може статися, якщо ви від’єднайте накопичувач в той час, коли на нього копіюються файли або в тому випадку, якщо ваш комп’ютер аварійно вимкнеться в процесі копіювання.

Зовнішній накопичувач може бути підключений в одному з двох режимів: «Швидке видалення» або «Оптимальна продуктивність». У першому випадку операційна система працює з накопичувачем таким чином, щоб ви могли від’єднати його в будь-який момент без ризику втратити дані. Перед витяганням не обов’язково відключати його через область повідомлень в «Панелі задач». Другий режим має на увазі максимальну швидкість запису і зчитування, але в це випадку перед фізичним від’єднанням накопичувача необхідно відключити його на рівні операційної системи, вибравши відповідну опцію в області сповіщень.

  • Підключіть зовнішній накопичувач.
  • Натисніть правою кнопкою миші на стартове меню і виберіть «Керування дисками».
  • Знайдіть зовнішній накопичувач, натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть «Властивості».
  • Перейдіть у вкладку «Політика» і подивіться, яка політика видалення встановлена ​​для пристрою. Виберіть ту, яка вам потрібна — безпечна або та, яка забезпечує максимальну швидкість запису і зчитування даних.

У нових версіях Windows 10 за замовчуванням для всіх зовнішніх накопичувачів використовується «Швидке видалення». Ви можете включити «Оптимальну продуктивність», але тоді також рекомендується застосувати кешування запису. Майте на увазі, що управління кешуванням може бути доступна не в усіх комп’ютерах.

— t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector