Як легко змінити країну в магазині Play для завантаження додатків і ігор у регіоні

Те, що ви бачите, коли ви відкриваєте Play Store, повністю залежить від налаштувань вашої країни. Результати пошуку та найкращі графіки характерні для кожного регіону. Існує безліч популярних програм і ігор, які просто не з’являтимуться, якщо ваша країна Play Store не збігається.

До недавнього часу зміна цих налаштувань викликала розчарування. Як людина, якій довелося подорожувати між США і Європою, я можу це підтвердити. На щастя, цей процес набагато простіший сьогодні, оскільки магазин Play було оновлено, щоб врахувати параметри країни та профілі, які з’являться після зміни IP-адреси.

Однак існує декілька застережень, оскільки Google тепер обмежує кількість разів, коли ви можете змінити свою країну раз на рік, і, технічно, ви повинні відвідати іншу країну, щоб викликати зміну IP-адреси. Це все добре і добре, якщо ви переїхали за кордон, але якщо ви все ще вдома, вам доведеться використовувати творчі трюки, щоб обійти ці обмеження. По-перше, змінивши IP-адресу телефону в службі VPN.

Перед початком

Якщо ви вже перебуваєте в країні, яку ви хочете встановити як розташування магазину Play, вам пощастило! Можна перейти до кроку 3. Інакше потрібно завантажити програму VPN. Є сотні чудових опцій Android, але я вибрав програму Melon VPN, яку можна завантажити безкоштовно за посиланням нижче.

  • Установіть Melon VPN безкоштовно з магазину Google Play

Крок 1. Очистіть дані в програмі Google Play Store

Відкрийте програму «Налаштування» та виберіть «Програми». Назва меню може змінюватися залежно від версії Android на вашому телефоні, тому, якщо ви не бачите опцію «Програми», шукайте щось подібне до «Служби сповіщень» або «Програми». Відкрийте спадне меню у верхній частині екрана та виберіть «Усі програми», щоб відобразити системні програми.

Після того, як всі програми стають видимими зараз, прокрутіть, поки не знайдете додаток Play Store (який також можна перейти до Google Play Store), а потім виберіть його. Натисніть «Припинити зупинку» у верхній частині наступної сторінки, а потім натисніть «Очистити дані», щоб очистити кеш і дані.

Насправді, ми нічого тут не знімаємо, не хвилюйтеся! Цей процес просто скидає програму для оновлення вашої країни під час наступного відкриття.

Крок 2. Змініть IP-адресу телефону за допомогою програми VPN

Відкрийте бажану програму VPN. У моєму випадку це Melon VPN. Як ви можете бачити на малюнку нижче, Melon VPN підтримує простоту, оскільки відкриває список серверів, які були позначені відповідно до назви країни та відповідного прапора.

Виберіть країну, яку потрібно встановити як нове місце в магазині Play, і під час підключення ви будете готові до роботи.

Крок 3. Змініть країну Play Store

Після відкриття програми Play Store можна перевірити, чи змінилися налаштування вашої країни, шляхом пошуку регіональної програми або перевірки ціни платної програми. Якщо програма з’являється або ви бачите ціни, перераховані в іноземній валюті, це все! Ваша зміна країни була успішною.

Однак, якщо змін немає, може знадобитися оновлення вручну. Для цього проведіть пальцем з лівого краю екрана, виберіть «Обліковий запис» і виберіть «Країна і профілі». Тепер ви повинні переглядати вашу країну за замовчуванням та нову країну, до якої ви перейшли або вибрали послугу VPN. Торкніться його, і вам буде запропоновано ввести місцевий платіж для підтвердження зміни.

Якщо ви не можете надати новий спосіб оплати, ви можете обійти це обмеження, виконавши наведені нижче дії.

Інформація про оплату Обхід: Додати новий обліковий запис

Якщо ваш обліковий запис налаштовано на існуючий платіжний профіль, ми попросимо ввести місцевий метод оплати для вибраної країни. За допомогою цього пункту можна створити новий обліковий запис Google або додати до нього додатковий обліковий запис, у якому немає способу оплати.

Після додавання облікового запису проведіть пальцем по лівому краю екрана в програмі Play Store і виберіть новий обліковий запис у верхньому меню, а потім повторіть перший і другий кроки цього посібника. Після перезапуску магазину відтворення потрібно визначити, що країна була змінена.

Додатковою перевагою є використання кількох облікових записів, оскільки ви можете зберігати всіх на своєму пристрої та перемикатися між різними країнами Play Store, не турбуючись про обмеження Google, що вимагає зміни основних налаштувань облікового запису країни.

Наприклад, на моєму пристрої є один обліковий запис, де можна використовувати ірландський магазин, інший для американського магазину і третій для британського магазину. Перемикання між ними просте, і після завантаження програми можна використовувати будь-який обліковий запис, незалежно від налаштувань країни.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector