Як купити iPhone X одним з перших і не замерзнути в черзі

«М відео»

«М. Відео» буде продавати iPhone X 3 листопада з 10:00 в магазині за адресою Москва, Ленінградське шосе 16А, стор. 4 (ТЦ «Метрополіс», недалеко від ст. М. Войковська). Спеціально для покупців iPhone X цей магазин відкриється в 8 ранку, а його відвідувачам буде запропоновано гарячу каву.

«Зв’язковий» і C-store

Продажі iPhone X «зв’язковим» і C-store почнуться 3 листопада в 8:01. У роздрібній мережі «Зв’язкового» в Москві першими iPhone X зможуть придбати покупці, які прийдуть в магазин на вулиці Тверській, 17 і салон C-store на Тверській, 6С1. Новинка буде продаватися в порядку черги. Щоб дізнатися свій номер в черзі, потрібно звернутися до співробітників, які будуть розподіляти номери.

Крім салонів на Тверській, пристрої в Москві будуть доступні ще в декількох десятках магазинів ритейлера, проте кількість iPhone X в них буде обмежено. Наявність пристроїв в салонах можна буде перевірити на сайті «Зв’язкового» в режимі реального часу.

re: Store

Флагманський магазин re: Store на Тверській, 27 в Москві відкриється в 6 ранку і з 8:01 розпочне продаж iPhone X.

Порядок покупки:

  • C 6:00 ви зможете отримати браслет з номером своєї черги.
  • З 8:01 почнуться продажі iPhone X, і ви зможете оплатити покупку.
  • Одна людина може придбати не більше двох пристроїв.
  • Видача браслета на увазі броню вибраного товару.
  • Браслет дійсний до 12:00 3 листопада.
  • Наявність товару не гарантується.

re: Store також повідомляє, що поруч з магазином на Тверській, 27 встановлені теплові парасолі і кавомашини для того, щоб стоять в черзі люди не замерзли.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector