Як користуватися платіжним сервісом Garmin Pay

Garmin Pay

Компанія Garmin запустила в Росії власний платіжний сервіс Garmin Pay. На момент написання матеріалу сервіс доступний для власників спортивних годин Vivoactive 3 і карт платіжної системи MasterCard в таких банках, як «Сбербанк», «Газпромбанк», «Альфа-банк», «Тінькофф Банк», «Московський кредитний банк» і «Райффайзенбанк» . До кінця 2017 до Garmin Pay планується підключити російських власників платіжних карт системи Visa.

Garmin представила власну платіжну систему в вересні на виставці IFA 2017 Берліні. Вона дозволяє розплачуватися безконтактним методом з використанням спортивних смарт-годин Garmin. Першою моделлю годин з підтримкою Garmin Pay стали Vivoactive 3. Система базується на платформі FitPay, використовує NFC і підтримує карти Visa і Mastercard.

Як користуватися Garmin Pay

Для підключення послуги безконтактної оплати товарів за допомогою спортивних смарт-годин Garmin необхідно завантажити на смартфон додаток Garmin Connect з Google Play або App Store. Відкрийте програму, прив’яжіть годинник до смартфону і в кілька простих кроків внесіть інформацію про карти в віртуальний гаманець. Після цього ви зможете оплачувати покупки за допомогою годинника Garmin з підтримкою Garmin Pay.

Завантажити для iPhone

Завантажити для Android

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector