Як їздити на Аероекспрес за 1 рубль

Аероекспрес

«Аероекспрес» запустив акцію, в рамках якої власники банківських карт з підтримкою технології UnionPay QuickPass можуть здійснювати поїздки за символічну плату — 1 рубль замість 500 рублів.

Акція діє до 14 березня 2020 року, але може бути завершена достроково. Для отримання знижки достатньо вибрати на турнікеті «Аероекспрес» тариф «Стандарт» і оплатити поїздку безконтактним способом за допомогою карти, на якій є логотип UnionPay QuickPass.

В умовах акції йдеться, що скористатися знижкою можна скільки завгодно раз. Оплачувати проїзд можна не тільки за себе, але і за інших людей. Правда, банк-емітент може встановлювати обмеження на проведення платежів на турнікеті «в разі, якщо в день скоєно від 2 таких операцій».

UnionPay — китайська система безконтактних платежів. Картами з її підтримкою в основному користуються жителі Китаю, які приїжджають в Росію, але їх також можуть отримувати росіяни. Такі карти можна прив’язувати до смартфонів Huawei в систему Huawei Pay.

UnionPay

Аероекспрес — прискорений електропоїзд, який курсує в Москві між центральними залізничними вокзалами і трьома основними аеропортами (Шереметьєво, Домодєдово і Внуково). Такі поїзди запущені і в деяких інших російських містах.

Карти з UnionPay QuickPass видають кілька російських банків, у тому числі «Східний» і Россельхозбанк. Всі тонкощі, пов’язані з їх отриманням і використанням для оплати поїздок на Аероекспрес обговорюються на форумі Banki.ru.

— t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector