Як і навіщо міняти ім’я користувача в Windows 10

1438295998_microuseracc1.png

У Windows 7 можна було легко поміняти ім’я облікового запису через панель управління. У Windows 10 цю можливість для чогось прибрали:

Снімок.PNG

Зрозуміло, виникає питання — а навіщо міняти ім’я облікового запису в Windows 10, якщо всюди показуються ім’я та прізвище (ну або псевдоніми), зазначені при реєстрації облікового запису Microsoft? Ім’я облікового запису і в Windows 7, і в Windows 10 збігається з назвою користувальницької папки. І вся проблема в тому, що коли ви при покупці нового пристрою (або при перевстановлення Windows 10) входите в свій обліковий запис, то для користувача папка автоматично називається так, як це вирішив Microsoft — зазвичай це або перша частина імені (приємно мати папку користувача з назвою moro? Думаю немає), або початок електронної пошти, на яку обліковий запис заведена (щось типу mes55 в моєму випадку). Зрозуміло, можна поміняти назву папки користувача вручну (що клопітно і може привести до проблем з встановленими програмами, якщо в них шлях до файлів прописаний абсолютно), а можна убезпечити себе від такого при майбутніх перевстановлення Windows, змінивши ім’я облікового запису обхідним шляхом.

Для цього відкрийте PowerShell від імені адміністратора і введіть команду netplwiz. У вікні, натисніть на «Властивості» і змініть ім’я користувача на будь-який, яка вам подобається:

12.PNG

Все, тепер, якщо у вас включена синхронізація параметрів облікового запису з серверами Microsoft, то при наступній перевстановлення Windows (або при введенні облікового запису на новий пристрій) ім’я облікового запису буде тим, яке вказали ви, і відповідно папка користувача буде називатися нормально.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector