Як додати в Telegram повідомлення про публікації на сайтах і в соціальних мережах

Нещодавно ми написали про те, як можна «розвантажити» Telegram, перенісши частину каналів в RSS-читалку, а сьогодні розповімо, як зробити навпаки — перенаправити в месенджер повідомлення про нові публікації на сайтах і в VK-паблік.

Feedler

Бот Feedler вміє оформляти підписки на RSS-стрічки сайтів, показувати новини з популярних агрегаторів, сайтів РБК і Lenta.ru, а також надсилати меми з п’яти популярних VK-паблік.

Для оформлення передплати на сайт перейдіть в головне меню бота, натисніть «Знайти RSS стрічки» і відправте в чат адресу ресурсу. Якщо боту вдасться знайти стрічку, він підпише вас на неї і буде щогодини надсилати повідомлення про нові публікації.

Feedler

Підписка на новини з популярних сайтів оформляється в меню «Топ-5 порталів», а на VK-Паблік в «vk.com». Для скасування підписок потрібно перейти в меню «Передплати».

telefeedbot

Цей бот більш умілий. Він може оформляти підписки на будь-які сайти, де є RSS-стрічка, а також дозволяє підписуватися на нові записи в будь-яких VK-паблік.

telefeedbot

Графічного меню у цього бота немає, ви можете просто кидати йому посилання в вікно чату, а він буде по можливості підписувати вас на запропоновані ресурси. Повідомлення про появу нових публікацій з’являються в боті з затримкою від 1 до 3 годин. За командою / top виводиться список популярних сайтів і паблік з «ВКонтакте». Він формується на основі підписок, оформлених користувачами бота.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector