Як додати в контекстне меню Windows 10 опцію вибору пріоритету програми при запуску

taskmgr_icon.png
У Windows за замовчуванням всім процесам присвоюється звичайний пріоритет, проте деякі програми самі підвищують його собі: наприклад, так робить ПО для перехоплення натискань клавіш, щоб працювати швидше, або деякі відеоплеєри, щоб не було подлагіваній при відтворенні, архіватори, щоб процес архівації йшов швидше, і так далі. Зрозуміло, пріоритет кожного процесу можна змінювати вручну за допомогою диспетчера задач: для цього потрібно перейти на вкладку «Подробиці», натиснути правою кнопкою миші на потрібний процес> Признач пріоритет:

Снімок.PNG

Однак тим, хто часто задає пріоритет програмами вручну, кожен раз заходити в диспетчер задач незручно, тому можна винести вибір пріоритету прямо в контекстне меню, яке з’являється при натисканні на програму правою кнопкою миші. Для того, щоб не заходити до реєстру, можна скористатися готовим REG-файлом, скачати якої можна тут (там же є файл для видалення цієї опції).

Після цього потрібно перезапустити провідник (або перезавантажитися), і в контекстному меню програми або ярлика до неї з’явиться опція вибору пріоритету при запуску:

Снімок.PNG

Однак слід пам’ятати, що пріоритет зберігається тільки до закриття програми. Якщо вам знову потрібно запустити її з пріоритетом, відмінним від звичайного, то потрібно знову запускати її через вибір пріоритету в контекстному меню.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector