Як додати на робочий стіл Windows 10 віджети системних ресурсів, годин і погоди

Win10 Widgets

Одним з нововведень в Windows Vista були віджети — невеликі утиліти, які кріпилися до робочого столу і показували актуальну інформацію (погоду, курси валют, новини, системну зведення). Користувачі не злюбили Vista, а віджети навпаки припали багатьом до смаку і навіть були перенести в Windows XP. У Windows 10 нативних віджетів немає, але є сторонні, в тому числі стилізовані під плитковий дизайн Metro.

Як додати віджети в Windows 10?

Встановіть програму Win10 Widgets. Вона безкоштовна і дозволяє вивести на робочий стіл годинник з датою, рівень заряду акумулятора, інформацію про місце, що залишилося в накопичувачі, повзунок гучності, а також індикатори завантаження процесора, пам’яті, пам’яті і мережі Wi-Fi.

Завантажити Win10 Widgets можна з офіційного сайту, і відразу після запуску вона виводить на екран всі доступні віджети. Непотрібні можна приховати, а що залишилися — налаштувати під себе: змінити положення на екрані, розмір, рівень прозорості і т.д. Системні віджети замінюють собою «Диспетчер завдань» — вам не обов’язково тримати його запущеним, щоб моніторити витрата ресурсів і мати можливість бачити, наскільки сильно завантажений ваш ПК.

Win10 Widgets

Самі віджети споживають оперативну пам’ять (близько 16 мегабайт) і злегка навантажують процесор. Встановлювати їх на ноутбук або планшет — не найкраще рішення, а для десктопа таке навантаження буде непомітна. Звичайно ж, чим менше віджетів на столі, тим менше ресурсів вони споживають, тому краще залишити тільки ті, які вам дійсно потрібні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector