Як додати GIF-анімацію на екран Always-On Display в смартфонах Samsung

aod

Функція Samsung Always-On Display дебютувала на пристроях компанії більше двох років тому. З тих пір виробник постійно додає в неї нові можливості, яких майже завжди виявляються досить корисними. Так, недавно розробники випустили чергове оновлення Always-On Display, але в цей раз воно приносить тільки нові можливості персоналізації.

Тепер власники Galaxy S7, S7 Edge і новіших смартфонів Samsung з активним з’єднанням Always-On Display можуть встановити GIF-анімацію на екран сплячого апарату. Використовувати можна будь-який GIF-файл, який є у вашій галереї, існує обмеження тільки на його максимальний розмір — 10 Мб.

Щоб функція не дуже ненажерливе витрачала заряд акумулятора, потрібно в настройках Always-On Display відключити зациклена відтворення анімації. Замість цього можна встановити одноразову включення, яке можна повторити подвійним тапом по полю з GIF.

aod

Якщо функція ще не з’явилася на вашому пристрої, переконайтеся, що ви оновили Always-On Display в магазині додатків Samsung до актуальної версії, або скачайте APK-файл.

Екран Always-On на смартфонах Samsung з’являється, коли ви блокуєте пристрій. На ньому відображається час, повідомлення, що залишився відсоток заряду батареї і інша інформація, яку можна самостійно налаштувати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector