Як додати динамічні шпалери з macOS Mojave будь-якого комп’ютера на Windows

Одне з нововведень в macOS Mojave — динамічні шпалери з фотографіями пустелі Мохаве, які поступово змінюються в залежності від поточного часу. Користувач Reddit з ніком t1m0thyj створив додаток, що дозволяє встановити такі шпалери на будь-який комп’ютер, що працює з Windows.

Windows 10 на нативном рівні підтримує циклічну зміну шпалер, але без урахування часу доби. Додаток WinDynamicDesktop працює інакше. Воно містить 16 фотографій пустелі і змінює їх залежно від того, скільки часу зараз в тому місці, де знаходиться користувач.

Mojave

Як використовувати WinDynamicDesktop:

Скачайте програму з сайту GitHub і запустіть її. Якщо Windows Defender повідомить про заборону встановлення, не лякайтеся, це програма з відкритим вихідним кодом і вона не містить вірусів. У вікні з попередженням натисніть «Детальніше» та форсовано продовжите установку.

При першому запуску буде потрібно ввести географічні координати того місця, де ви знаходитесь. Їх можна дізнатися різними способами, наприклад, за допомогою «Карт Google»: відкрийте карти, знайдіть свій будинок, скопіюйте з адресного рядка цифри з координатами і вставте їх в діалогове вікно програми.

Після цього на робочому столі з’явиться знімок пустелі Мохаве, який через деякий час зміниться іншим. Ви також можете зробити так, щоб ці шпалери встановлювалися після кожного перезапуску комп’ютера — для цього потрібно вибрати відповідну опцію після натискання правою кнопкою миші по значку програми в системному треї. Там же при необхідності можна змінити інформацію про місцезнаходження.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector