Як дізнатися хто пішов зі списку друзів у Фейсбук

Соціальна мережа — це місце щоденного перебування мільйонів людей по всій планеті. А найпопулярніша з них, звичайно ж, Facebook. Відповідно, якщо у вас є акаунт в Фейсбуці, то і друзі у вас теж там будуть. У кого-то їх більше, у когось — менше, але це не настільки важливо. Їх число постійно змінюється. У якийсь момент можна помітити, що контактів стало менше, в такому випадку не дивно, що багато користувачів цікавляться, як дізнатися, хто пішов з друзів в Фейсбук. У цій статті якраз таки і піде мова про це.

Ілюстрація на тему Як дізнатися хто пішов зі списку друзів у Фейсбук

Дізнатися хто видалив мене з друзів

Відразу варто сказати, що існує кілька способів, як з’ясувати користувачів, що видалили вас з друзів — ручний і програмний. Відповідно, розглянуті будуть обидва, але почнемо ми з ручного, так як, по-перше, не у всіх є смартфони, а додаток поширюється саме на мобільних платформах, а по-друге, не кожен хоче встановлювати на свій телефон стороннє додаток, яким, можливо, зовсім не буде користуватися.

Розглянемо ситуацію, коли ви виявляєте, що кількість ваших контактів в Фейсбуці зменшилася. На жаль, швидко з’ясувати хто саме залишив список не вийде, для цього доведеться витратити час. Загалом, алгоритм дій полягає в наступному:

  1. У своєму акаунті перейдіть на сторінку з переліком усіх ваших контактів.
  2. Введіть в пошукову рядок ім’я друга, якого хочете перевірити.
  3. Перейдіть на його сторінку, клікнувши на його імені біля аватара.
  4. Подивіться, чи є поряд з його фотографією кнопка «Додати в друзі».

Ілюстрація на тему Як дізнатися хто пішов зі списку друзів у Фейсбук

Якщо вона є, то саме ця людина вас видалив, в іншому випадку необхідно виконати пошук іншого користувача. І так потрібно продовжувати, поки ви не знайдете всіх «колишніх» контактів.

Вже зараз можна зрозуміти, наскільки цей метод малопродуктивний. Якщо ви хотіли б бачити відразу список користувачів, які відмовилися з вами дружити, тоді найкраще встановити на смартфон додаток.

Додаток, щоб дізнатися хто видалив мене з друзів

Йтиметься про програму під назвою Who Deleted Me, що так і перекладається — «Хто видалив мене». Розробляється вона командою deleted.io, а не Facebook, це варто враховувати, так як ви будете надавати свої особисті дані сторонньому розробнику. Якщо ж ви готові піти на це, тоді встановіть останню версію програми на свій смартфон. Для цього використовуйте Play Маркет на Android або AppStore на iPhone. Також можна скористатися однойменною розширенням в браузері.

Ілюстрація на тему Як дізнатися хто пішов зі списку друзів у Фейсбук

Тепер давайте поговоримо безпосередньо про те, як працює представлена ​​програма:

  1. Після інсталяції програми, вам буде потрібно виконати перший вхід в свій аккаунт. Саме під час цього необхідно надати всі дозволи програмі.
  2. Who Deleted Me просканує список ваших контактів в Фейсбуці і збереже їх у своїй базі даних.
  3. Якщо через деякий час хтось видалить вас з друзів, то програма про це повідомить, попередньо повторно просканувавши список ваших контактів.

Як можна помітити, працює програма досить просто. Варто розуміти, що після першої інсталяції вона не зможе показати вам віддалених друзів за певний період часу. Щоб зібрати детальну статистику, вам необхідно користуватися додатком довгий час.

Як можна помітити, за допомогою програми Who Deleted Me можна дізнатися інформацію про віддалених контактах в лічені секунди, що вигідно відрізняє даний метод від першого — ручного. Однак, якщо ви часто відвідуєте свою сторінку в Фейсбуці і у вас не дуже багато друзів, то і в ручну їх відслідковувати буде досить просто. Загалом, вирішувати, яким способом користуватися — тільки вам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector