Як ділитися даними про пересування в реальному часі на Android і iOS

Компанія Google поліпшила програму «Карти» — тепер в ньому можна ділитися з друзями інформацією про ваші переміщення по заданому маршруту в реальному часі. Ваші друзі побачать ваш маршрут, ваше місце розташування в поточний момент, а також рівень заряду на вашому смартфоні і дізнаються, скільки часу залишилося до того, як ви приїдете в точку призначення.

карти

Зайдіть в додаток, задайте маршрут і включіть расшаріваніє даних про переміщення. У версії Google Maps на Android це можна зробити через гамбургер-меню, а на iOS — через меню, яке з’являється після натискання на точку з відміткою вашого поточного місця розташування. Далі потрібно вказати контакт, якому ви хочете надати дані про свої пересування, вибравши номер його телефону або адресу електронної пошти, а також позначити період часу, протягом якого він зможе стежити за вами. Контакт, з яким ви поділилися цими даними, отримає повідомлення по SMS або електронною поштою. По завершенні маршруту «Карти» перестануть передавати дані про вашому пересуванні.

«Карти Google» також навчилися взаємодіяти з деякими сторонніми додатками. Завдяки цьому ви можете поділитися даними про своє місцезнаходження з співрозмовниками в Facebook Messenger, WhatsApp, Line і інших месенджерах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector